Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi “Pięknej i Bestii”

Film 09.01.2017
Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi “Pięknej i Bestii”

Czekacie na “Piękną i Bestię” z Emmą Watson w roli Belli? Ja tak! Nowy film Disneya pojawi się w polskich kinach 17 marca tego roku. Tymczasem dostaliśmy nowe wideo promujące widowisko, w którym usłyszeć możemy śpiew głównej bohaterki produkcji.

W nowej zapowiedzi filmu Bella spotyka Bestię. Mężczyzna uwięziony w ciele potwora powoli zdaje sobie sprawę a uczucia, jakim darzy młodą kobietę, która trafiła do jego zamczyska.

W zwiastunie zaprezentowana została jedna z piosenek z filmu w wykonaniu Emmy Watson. Trzeba przyznać, że aktorka radzi sobie fenomenalnie.

Oprócz Emmy Watson na dużym ekranie zobaczymy m. in. Dana Stevensa w roli Bestii oraz Luke’a Evansa jako Gastona. Premiera filmu za dwa miesiące.

Teksty, które musisz przeczytać:

Filmy nie tylko dla dzieci. Najwyżej oceniane produkcje animowane Disneya

Choć w ostatnich latach Disney inwestuje głównie w ogromne serie jak Marvel czy Gwiezdne wojny, to swoją markę zbudował na produkcjach animowanych. Wiele z nich uznaje się za bezsprzeczne klasyki gatunku, a nawet kina w ogóle. Te filmy wysoko oceniają nie tylko krytycy, ale i internauci z całego świata.

Top/Film 17.07.2018

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...