Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi “Pięknej i Bestii”

Film 09.01.2017
Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi “Pięknej i Bestii”

Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi “Pięknej i Bestii”

Czekacie na “Piękną i Bestię” z Emmą Watson w roli Belli? Ja tak! Nowy film Disneya pojawi się w polskich kinach 17 marca tego roku. Tymczasem dostaliśmy nowe wideo promujące widowisko, w którym usłyszeć możemy śpiew głównej bohaterki produkcji.

W nowej zapowiedzi filmu Bella spotyka Bestię. Mężczyzna uwięziony w ciele potwora powoli zdaje sobie sprawę a uczucia, jakim darzy młodą kobietę, która trafiła do jego zamczyska.

W zwiastunie zaprezentowana została jedna z piosenek z filmu w wykonaniu Emmy Watson. Trzeba przyznać, że aktorka radzi sobie fenomenalnie.

Oprócz Emmy Watson na dużym ekranie zobaczymy m. in. Dana Stevensa w roli Bestii oraz Luke’a Evansa jako Gastona. Premiera filmu za dwa miesiące.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

7 odpowiedzi na “Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi “Pięknej i Bestii””

  • Nie ma już sPlay, tylko jest spidersweb . pl / rozrywka? Przenoszenie bazy, zmiana domeny czy inne zawiłości świata I.T. niech sobie będą i przez to wyłączony Disqus na dłuższą chwilę, ale na litość Boską, czemu nagle takie coś, że spajdersłeb rozrywka, a nie stary dobry sPlay? I czy na tym kończą się zmiany czy będzie ich więcej? Czy 2 redaktorów ze SW, którzy ostatnio zaczęli tutaj pisać regularnie to element zmian, które wprowadzacie? I co jeszcze przyniesie temu serwisowi przyszłość? Nie będzie już podziału na SW, Bezprawnik i sPlay i potem podsumowań ile dany serwis miał odsłon UU rocznie, tylko będzie jedna wielka planeta SW bez krążących wokół, dwóch księżyców? Tyle pytań czekających na odpowiedzi. Ale o tym w kolejnej części programu. Zostańcie z nami!

   • Pod niektórymi artykułami zniknęły komentarze tam zamieszczone. Nie wiem czy bezpowrotnie czy “samo się jakoś zaktualizuje z czasem”. Jeśli bezpowrotnie, to szkoda. Czasem ludzie rozpisywali się niesamowicie, komentując dany artykuł, zawsze można było do tego wrócić, poczytać, powspominać, a teraz zniknęło wiele cennych komentarzy.

    Szukajka znajduje materiały z artykułów na SW, a nie na sPlay. Szlag trafił szukanie artykułów o danym filmie czy albumie, zamieszczonych na sPlay.

    Kliknięcie na avatar dowolnego redaktora sPlay kieruje na wszystkie artykuły, jakie napisał na sPlay. To działa po staremu.

    Przydało by się nowe logo w miejsce poprzedniego.

    Jeśli nie będzie już sPlay, to na fanpage’u fejsa zaktualizujcie na nową nazwę jakkolwiek się teraz będzie to nazywać.

    To tak na szybcika zrobiony tak zwany feedback, co jak wygląda oczami wiernego czytelnika.

     • Z jednej strony lubię zmiany, a z drugiej przyzwyczajam się do danego stanu rzeczy i później jak jest inaczej, to muszę się na nowo przyzwyczajać.

      Mateusz Nowak zapewnił, że komentarze wrócą. I wróciły. Później przemekspider napisał, że dzisiaj wszystko będzie jasne. Czyli raczej da osobny artykuł na SW odnośnie aktualnej i przyszłej sytuacji sPlay. Teraz Ty dolewasz oliwy do ognia mej niecierpliwości.

      Nowa szata graficzna? Wcielenie Bezprawnika i sPlay do SW? Bezprawnik raczej zostanie jak jest. To ze sPlay coś planujecie, a w sumie już go jakby wcieliliście do SW.

      Wolę stary sPlay, gdzie mało ludzi komentuje, mamy spokojną, kameralną atmosferę, w miarę się poznaliśmy, kto co jak pisze i jakoś się to wszystko toczy. Teraz jakieś zmiany będą.

      Co z komentarzami, które poszły się paść? Byłem dumny z moich recenzji legend z Allegro. Teraz nawet nie mam jak je znaleźć, a mi się nie chce googlować. Co ze szukajką artykułów na sPlay? Stara gwardia (Ty, Kuba, Szymon i Przemek) zostaje?

     • Dałaś recenzję “Tabu” na SW, a nie tutaj na sPlay. Czyli z czasem cała ta piękna Atlantyda nasza sPlay’owska, raj nasz na Ziemi, zostanie tylko elementem SW.

      No to po 40 komentarzy pod każdą recenzją, częstsze wypominanie literówek czy stylu pisania, artykuły około-kulturalne między recenzjami telefonów, zegarków, felietonami Ewy Lalik, opisem wspaniałych samochodów, które same jeżdżą i tak dalej.

      Klimat serwisu zostanie bezpowrotnie utracony. Czy jesteście pewni, że chcecie kontynuować? [t/n]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...