Ryan Gosling zagra Neila Armstronga w filmie “First Man”

Film 30.12.2016
Ryan Gosling zagra Neila Armstronga w filmie “First Man”

Ryan Gosling zagra Neila Armstronga w filmie “First Man”

Ryan Gosling i Damien Chazelle ponownie będą pracować nad wspólnym filmem. Aktor wcieli się w Neila Armstronga w biograficznym widowisku zatytułowanym “First Man”.

Po współpracy nad filmem “La La Land”, który Chazelle reżyserował, a Gosling gra w nim jedną z głównych ról, artyści po raz drugi połączą siły. Tym razem na potrzeby “First Man” – biografii amerykańskiego astronauty Neila Armstronga, pierwszego człowieka, który stanął na Księżycu i autora słynnego bon motu: “To jest mały krok człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”. Scenariusz do tej produkcji napisał Josh Singer, nagrodzony Oscarem za “Spotlight”.

Ryan Gosling i Emma Stone w "La La Land"
Ryan Gosling i Emma Stone w “La La Land”

Film, w którym Ryan Gosling zagra główną rolę, powstaje na podstawie biografii “First Man: A Life Of Neil A. Armstrong” autorstwa Jamesa R. Hansena, historyka NASA.

Jego fabuła opowiadać będzie o samym lądowaniu na Księżycu, ale także o tym, co wydarzyło się wcześniej i później. Jak ujawnił w swojej książce Hansen, Armstrong nigdy nie czuł się dobrze ze sławą, jakiej przysporzyło mu jego epokowe osiągnięcie.

Zdjęcia do “First Man” rozpoczną się na początku 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Ryan Gosling zagra Neila Armstronga w filmie “First Man””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...