Carrie Fisher zdążyła skończyć zdjęcia do filmu “Gwiezdne wojny VIII”

Film 28.12.2016
Carrie Fisher zdążyła skończyć zdjęcia do filmu “Gwiezdne wojny VIII”

Carrie Fisher zdążyła skończyć zdjęcia do filmu “Gwiezdne wojny VIII”

Po niezwykle przygnębiającej informacji o śmierci Carrie Fisher, wielu fanów “Gwiezdnych wojen” zadaje sobie pytanie: co dalej z postacią Lei Organy? 

Zdjęcia do filmu “Gwiezdne wojny VIII” zostały już zakończone, znajduje się on obecnie w fazie postprodukcji. Oznacza to, że wszystkie sceny tego widowiska z udziałem Carrie Fisher zostały już nagrane i najprawdopodobniej zobaczymy je w takiej formie, w jakiej planowano. Grana przez aktorkę postać Lei Organy miała też odegrać istotną, dużą rolę w dziewiątej odsłonie serii.

Póki co nie wiadomo, jak rozwiąże to Lucasfilm: czy bohaterka pojawi w kolejnej części, gdzie Fisher zastąpi dublerka i/lub CGI, czy też ósmy epizod będzie ostatnim dziełem w karierze.

przebudzenie mocy leia

Poza pracą nad “Gwiezdnymi wojnami”, Carrie Fisher była zaangażowana również. w kilka innych projektów. Przygotowywała się do stworzenia sequela “Wishful Drinking”, miała zagrać w filmie “Wonderwell” Vlada Marsavina, a także pojawić się w trzecim sezonie “Catastrophe”.

Carrie Fisher zmarła we wtorek, 27 grudnia. Odeszła w wieku 60 lat. Bezpośrednią przyczyną jej śmierci był atak serca.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (17)

17 odpowiedzi na “Carrie Fisher zdążyła skończyć zdjęcia do filmu “Gwiezdne wojny VIII””

  1. Nie rozumiem tych żalów. Typowa aktorka, która przez łóżko dostała rolę. Seks, alkohol, narkotyki itd. nie były jej obce. Prawda, że każdy nastolatek po obejrzeniu Część VI Powrót Jedi miał robaczywe myśli, ale zestarzała się okropnie. Ford jeszcze uszedł, ale ona wyglądała jak babinka z domu starców.
    Jeżeli już mam zapamiętać Leię to tą z oryginalnej serii, a nie podstarzałą aktorkę zniszczoną narkotykami. Jak pokazali ją w jednym odcinku TBBT to nawet jej nie poznałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...