Jest nowe zdjęcie z planu filmu “Obcy: Przymierze”. Kiedy zwiastun?

Film 21.12.2016
Jest nowe zdjęcie z planu filmu “Obcy: Przymierze”. Kiedy zwiastun?

Portal Entertainment Weekly udostępnił nowe zdjęcie z filmu “Obcy: Przymierze”. Ujawniono też, że pierwszy zwiastun tego widowiska zobaczymy już lada moment! 

Na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć graną przez Katherine Waterston bohaterkę, gotową na spotkanie pierwszego stopnia z Obcym.

Już na pierwszy rzut oka widać, że fotografia nawiązuje do pierwszych filmów z serii – zarówno pod względem kolorystki, jak i stylizacji aktorki.

Alien: Covenant (2017) Katherine Waterson
Alien: Covenant (2017) Katherine Waterson

Waterston i innych aktorów w pełnej krasie zobaczymy już niedługo w pierwszym zwiastunie filmu “Obcy: Przymierze”. Nie wiemy dokładnie kiedy to nastąpi, ale najpewniej w tym tygodniu, co więcej – być może jeszcze dziś w nocy lub jutro nad ranem. Ma to być relatywnie długi, bo trwający około dwóch minut materiał, a nie tylko kilkusekundowy teaser. Wiadomo to wszystko, ponieważ zwiastunowi oficjalnie przyznano kategorię wiekową – zdaniem ekspertów będzie od odpowiedni dla osób powyżej 12 roku życia.

Co ciekawe, według niepotwierdzonych plotek, niektórzy widzowie mieli już okazję oglądać ten trailer, bowiem rzekomo w niektórych amerykańskich kinach był on wyświetlany przed “Łotrem 1”.

prometeusz 2

“Obcy: Przymierze” to druga część trylogii zapoczątkowanej “Prometeuszem” z 2012 roku. W obsadzie, poza Katherine Waterston, znaleźli się między innymi: Michael Fassbender, James Franco, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir i Jussie Smollet. Reżyseruje Ridley Scott.

Teksty, które musisz przeczytać:

Zdolni filmowcy na ratunek Obcemu. Ksenomorfy wrócą do dawnej formy?

Ostatnie lata nie były zbyt szczęśliwe dla serii Obcy. Wydumany Prometeusz i niestraszny Obcy: Przymierze wyraźnie pokazały, że Ridley Scott nie ma sensownego pomysłu na rozwój uniwersum. Na ratunek przybędą filmowcy, którzy wygrali w konkursie na krótkometrażowe filmy o Ksenomorfach.

News/Film 26.07.2018

Dołącz do dyskusji (9)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...