David Lynch je pączka w nowym teaserze “Miasteczka Twin Peaks”

Seriale 19.12.2016
David Lynch je pączka w nowym teaserze “Miasteczka Twin Peaks”

Najświeższy teaser “Miasteczka Twin Peaks”, choć przedstawia jedynie Davida Lyncha pałaszującego pączka, ujawnia interesującą informację na temat nowego sezonu. 

David Lynch w teaserze “Miasteczka Twin Peaks” to bowiem zapowiedź powrotu postaci Gordona Cole’a, szefa miejscowego oddziału FBI, przełożonego agenta Coopera. Plotki na temat pojawienia się tego bohatera krążyły już od pewnego czasu, bowiem Lynch został wymieniony w obsadzie aktorskiej. Teraz zostały one definitywnie potwierdzone.

Nowa odsłona “Miasteczka Twin Peaks” premierę będzie miała w pierwszej połowie 2017 roku.

Za kamerą, po wielu perturbacjach, ponownie stanie David Lynch. W obsadzie znaleźli się między innymi Kyle MacLachlan, James Marshall, Sherilyn Fenn and Sheryl Lee, obok których pojawią się także nowe twarze: Naomi Watts, Tom Sizemore, Laura Dern, Amanda Seyfried, Jennifer Jason Leigh, Robert Knepper czy Balthazar Getty. Powrót do serialu zaliczy także kompozytor, Angelo Badalamenti.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dzisiaj po raz ostatni usłyszymy szepty po zmroku. Finałowy odcinek Kruka na Canal+

Na rynku nie brakuje thrillerów z nadprzyrodzonymi mocami w tle. Dlatego niełatwo jest wyróżnić się z tłumu. Wydaje się, że stacji Canal+ się to udało. Kruk. Szepty słychać po zmroku z każdym kolejnym odcinkiem wywołuje coraz większe poruszenie i zbiera dobre recenzje. Już dziś okaże się, czy twórcy serialu przygotowali równie zaskakujący finał. I czy … Continued

News/Seriale 22.04.2018

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...