Serial “Taken” doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna

Seriale 15.12.2016
Serial “Taken” doczekał się właśnie pierwszego zwiastuna

Do sieci trafił właśnie pierwsza zapowiedź w formie wideo serialu “Taken”, realizowanego na podstawie serii filmów “Uprowadzona” z  Liamem Neesonem w roli głównej. 

Serial “Taken” będzie prequelem pierwszej części “Uprowadzonej”, zatem opowiadać będzie o czasach, w których Bryan Mills, główny bohater serii, dopiero nabywał swoje szczególne umiejętności, w toku wieloletniej służby.

Innymi słowy, dzięki tej produkcji będziemy mieli możliwość poznać nieco więcej na temat dotychczas owianej tajemnicą przeszłości tej postaci.

W serialu “Taken” Bryan Mills, grany tu przez Clive’a Standena, jest byłym członkiem Zielonych Beretów, którego rekrutuje CIA, po tym, jak udaje mu się ocalić pasażerów pociągu przed uzbrojonym zamachowcem. W trakcie tego incydentu ginie jednak jedna, bardzo bliska mu osoba. Telewizyjne widowisko produkuje Luc Besson. Premiera zaplanowana jest na koniec lutego 2017 roku. Cudów oczekiwać nie należy, ale miejmy nadzieję, że serialowi poziomem bliżej będzie do pierwszej niż do trzeciej części “Uprowadzonej”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najlepsze i najgorsze seriale 2017 roku okiem redakcji Spider’s Web Rozrywka

Mijający powoli rok 2017 był naprawdę rewelacyjny, jeśli chodzi o serialowe produkcje. Prawda jest jednak taka, że nie ma jednej miary, dzięki której moglibyśmy arbitralnie powiedzieć: to jest dobre, a to wyjątkowo kiepskie. Ilu ludzi, tyle opinii. Dlatego redakcja Spider’s Web Rozrywka postanowiła podzielić się z wami serialami, które nas zachwyciły i tymi, które nas … Continued

Top/Seriale 31.12.2017

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...