Spin-off “Jak poznałem waszą matkę” coraz bliżej?

Seriale 15.12.2016
Spin-off “Jak poznałem waszą matkę” coraz bliżej?

Wygląda na to, że tak. Prawdopodobnie w końcu doczekamy się spin-offa serialu “Jak poznałem waszą matkę”. Ten opowiadać ma o żonie Teda, która przedstawi swoim dzieciom historię poznania ich ojca ze swojej perspektywy.

Za realizację serialu bezpośrednio nie odpowiadaliby już twórcy “Jak poznałem waszą matkę”, a osoby odpowiedzialne za serial “This Is Us”, czyli Isaac Aptaker i Elizabeth Berger. Twórcy związani z “Jak poznałem waszą matkę” mają otrzymać stanowiska producentów wykonawczych.

Trudno stwierdzić, czy “How I Met Your Father”, bo tak miałby nazywać się spin-off, to dobry pomysł.

jak poznałam waszego ojca

Teoretycznie z tymi samymi aktorami mogłoby to wypalić, ale… czy nie odczulibyśmy przesytu w gruncie rzeczy tą samą historią? Przyznam, że choć uwielbiam “Jak poznałem waszą matkę” ostatnie sezony bywały dość nużące i ostatecznie cieszę się, że serial już się zakończył. Twórcom nie udało się utrzymać do końca tej samej świeżości co w pierwszych sezonach.

Plany nakręcenia spin-offu “Jak poznałem matkę” pojawiają się już nie pierwszy raz. Parę lat temu powstał nawet jego odcinek z Gretą Gerwing w roli głównej. Niestety produkcja nie została kontynuowana.

Teksty, które musisz przeczytać:

Twórcy “Jak poznałem waszą matkę” nakręcą nowy serial

Stęskniliście się za Nowym Jorkiem, Tedem, Barney’em, Lily, Marshallem i Robin? Niestety, ich co prawda nie zobaczycie w nowym wydaniu, a możecie jedyne powrócić do kolejnych sezonów “Jak poznałem waszą matkę”. Twórcy serialu maja jednak dobrą wiadomość – powstanie nowy serial ich autorstwa, który być może okaże się godnym zastępstwem dla zakończonej produkcji o Tedzie, … Continued

Seriale 17.11.2015

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...