Znamy prawdopodobną datę premiery filmu “The Batman” Bena Afflecka

Film 15.12.2016
Znamy prawdopodobną datę premiery filmu “The Batman” Bena Afflecka

Ben Affleck ujawnił, datę rozpoczęcia nagrywania zdjęć do “The Batman”, solowego filmu o Mrocznym Rycerzu z Gotham. Kiedy zatem możemy spodziewać się premiery tego widowiska? 

Affleck wyjawił, że zdjęcia do “The Batman” ruszą na wiosnę 2017 roku. Potwierdził tym samym słowa Joego Manganiello, który identycznymi wieściami podzielił się przed miesiącem. W związku z tym najwyraźniej mamy już w tym temacie pewność. Co to oznacza? Że premiery tego filmu możemy spodziewać się w 2018 roku. Na ten rok zapowiedziano już dwie produkcje wchodzące w skład DC Extended Universe – “The Flash”, który do kin miałby trafić w marcu, oraz “Aquaman”, niedawno przesunięty na październik.

Jeżeli widowisko istotnie miałoby się ukazać w 2018, najprawdopodobniej będzie to okres wakacyjny, ewentualnie sama końcówka roku.

batman v superman 5

Scenariusz do “The Batman” pisze sam Ben Affleck, który ma również – po raz trzeci, po “Batman V Superman” i “Legionie samobójców” wystąpi w roli tytułowego bohatera.

Aktor pojawi się w tej roli także w kolejnych filmach DC Extended Universe – na ten moment pewny jest jego udział w dwóch częściach “„The Justice League”

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...