Minionki powracają. Znowu. Jest pierwszy zwiastun “Jak ukraść księżyc 3”

Film 14.12.2016
Minionki powracają. Znowu. Jest pierwszy zwiastun “Jak ukraść księżyc 3”

Minionki powracają. Znowu. Jest pierwszy zwiastun “Jak ukraść księżyc 3”

Wprawdzie “trójka” to nieoficjalna, jako że druga część “Jak ukraść księżyc” nosiła tytuł “Minionki rozrabiają”, ale miejmy nadzieję, że w tym przypadku dystrybutorzy się opamiętają.

[UPDATE] A jednak się nie opamiętali. Trzecia część “Jak ukraść księżyc” w Polsce będzie nosić tytuł “Gru, Dru i Minionki”. Bez komentarza…

Zwiastun (dość obficie wykorzystujący kawałek Bad Michaela Jacksona) zapowiada przygodę ma morzu, pełną akcji i (lekko czarnego) humoru. Nie zabraknie też oczywiście Minionków.

“Gru, Dru i Minionki” to kolejna już animacja studia Illumination, które pojawiło się na rynku raptem parę lat temu i dość nieoczekiwanie stało się jednym z najważniejszych graczy pośród wytwórni animacji komputerowych. Oprócz “Jak ukraść księżyc” i “Minionków” mają oni na koncie takie produkcje jak “Lorax” czy “Sekretne życie zwierzaków domowych”. A już wkrótce w kinach pojawi się ich najnowsza produkcja, “Sing”.

“Gru, Dru i Minionki” zobaczymy w kinach na wakacje 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (8)

8 odpowiedzi na “Minionki powracają. Znowu. Jest pierwszy zwiastun “Jak ukraść księżyc 3””

  1. Swoją droga to jak mieli zostawić tytuł “Jak ukraść księżyc” skoro był on tylko w pierwszej części….swoją drogą tłumaczenie “Despicable Me” na “Jak ukraść księżyc” mocno zbliża tytuł do “Dirty Dancing” i “Wirujący Sex”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...