Ależ to będzie widowisko! Jest już nowy, pełny zwiastun “Dunkierki” Nolana

Film 14.12.2016
Ależ to będzie widowisko! Jest już nowy, pełny zwiastun “Dunkierki” Nolana

Ależ to będzie widowisko! Jest już nowy, pełny zwiastun “Dunkierki” Nolana

Niby filmów o II wojnie światowej powstała już cała masa, ale nie zmienia to faktu, że „Dunkierka” to jeden z najbardziej przeze mnie oczekiwanych filmów 2017 roku. Świeżutki trailer nowego filmu Nolana tylko to potwierdza.

Poważny ton z jakiego znany jest Christopher Nolan do tematyki II wojny światowej pasuje jak ulał. Zaprezentowany właśnie nowy zwiastun filmu “Dunkierka” zapowiada to, czego można było się spodziewać, czyli piękne, pełne rozmachu, widowiskowe i wysmakowane ujęcia. Całość kręcona była na kamerach IMAX, w 65mm, co zapewni nam o wiele lepsze doznania głębi obrazu i da przepiękne panoramy.

Zapowiada się z tego naprawdę mocny, surowy i brutalny film.

W rolach głównych występują m.in. Tom Hardy, Kenneth Branagh, Mark Rylance, Cillian Murphy oraz … Harry Styles (tak, ten Harry z One Direction).

Polska premiera “Dunkierki” będzie mieć miejsce 21 lipca 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Ależ to będzie widowisko! Jest już nowy, pełny zwiastun “Dunkierki” Nolana”

  1. Ujęcia wyglądają świetnie, ale powinni zwolnić ekipę od marketingu która zmontowała ten trailer, nic tu się nie kleji, przejścia i zmiany tempa są okropne i ta muzyka…mam nadzieje, że to nie z filmu. Żałuję, że obejrzałem ten trailer, pierwszy teaser był zajebisty i na tym trzeba było poprzestać.

      • W tamtym czasie, gdy Angole uciekali Sikorski wysyłał Maczka i inne polskie oddziały do walki. Wojna niekoniecznie była przegrana. Jednak wycofanie się Brytyjczyków miało wpływ na morale Francuzów. Nic dziwnego, że potem kolaborowali z Hitlerem. Brytyjczycy nie tylko zostawili ich i uciekli z Dunkierki, ale potem jeszcze zaatakowali ich flotę. Może dobrze, że Polsce nie pomogli w 1939. Uciekliby pewnie zaraz na drugi dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...