Nowy zwiastun “The LEGO Batman Movie” sprzedał mi ten film. Jednak idę do kina

Film 13.12.2016
Nowy zwiastun “The LEGO Batman Movie” sprzedał mi ten film. Jednak idę do kina

Nowy zwiastun “The LEGO Batman Movie” sprzedał mi ten film. Jednak idę do kina

Dotychczasowe materiały reklamowe “The LEGO Batman Movie” były bardzo sympatyczne, ale pełna humoru animacja wydawała mi się zbyt czytelna, zbyt oczywista.

Jako dziecko popkultury przesycone inwazją super-bohaterów na wielkie ekrany, myślałem, że zaoszczędzę na “The LEGO Batman Movie”. Animacja nie posiadała niczego, co mogłoby zaciągnąć mnie przed kasę z biletami. Nowy zwiastun nie zmienia mojego podejścia, ale pokazuje, że twórcy animacji mają pomysł na klockowe uniwersum. A to już coś.

Na nowym zwiastunie “The LEGO Batman Movie” widać, że twórcy czerpią pełnymi garściami z komiksowego uniwersum.

W animacji pojawi się nie tylko Batman, Robin i Joker, ale cała plejada bohaterów z uniwersum DC. Zarówno tych po dobrej, jak i złej stronie mocy. W “The LEGO Batman Movie” zobaczymy kwadratowe figurki takich postaci jak Kobieta-Kot, Bane, Pingwin, Strach na Wróble, Człowiek Zagadka, Flash, Zielona Latarnia, Green Arrow, Cyborg, Wonder Woman czy Superman. Ufff, sporo tego.

Oczywiście tytuł zobowiązuje. “The LEGO Batman Movie” będzie skupiał się wokół kwadratowego Mrocznego Rycerza, a także jego nowego pomocnika – Robina.

Mimo to mam wrażenie, że twórcy klockowej animacji mają o wiele większe ambicje, niż tylko film skupiony wokół obrońcy Gotham. Nosem przeczuwam znacznie szersze uniwersum.

Takie, które będzie nadążać za filmowym eksperymentem Warnera i DC z prawdziwymi aktorami. Wypełnione rozmaitymi postaciami z komiksów, skupiające się wokół Justice League i najbardziej rozpoznawalnych herosów Detective Comics. Oczami wyobraźni już widzę kolejne bajki z tej serii, premierze których towarzyszy masa drogich zestawów LEGO. Trzeba będzie szykować portfele.

“The LEGO Batman Movie” zadebiutuje w kinach już 10 lutego 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Nowy zwiastun “The LEGO Batman Movie” sprzedał mi ten film. Jednak idę do kina”

  1. To już jest całe universum, które Warner planuje tylko rozbudowywać. Nie będzie się skupiać tylko na bohaterach komiksów od DC. To universum Lego. W 2017 będzie jeszcze film The Lego Ninjago Movie, późnie The Lego Movie 2. A to jeszcze nie koniec bo tych filmów ma być więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...