“Szybcy i wściekli 8” – jest już pierwszy zwiastun filmu

Film 12.12.2016
“Szybcy i wściekli 8” – jest już pierwszy zwiastun filmu

“Szybcy i wściekli 8” – jest już pierwszy zwiastun filmu

W sieci wylądował właśnie pierwszy, pełny zwiastun filmu “Szybcy i wściekli 8”, dzięki czemu wiemy już, czego mniej więcej należy się spodziewać po tej produkcji. 

Kilka dni po ujawnieniu angielskiego tytułu ósmej części “Szybkich i wściekłych”, który brzmi “The Fate of the Furious”, do sieci trafiły pierwszy zwiastun tej produkcji. Zapowiada jazdę bez trzymanki: piękne i szybkie samochody, masa pościgów, trochę mordobicia, efektowne wybuchy, a do tego tańczące na lodzie czołgi i łódź podwodna.

“Szybcy i wściekli 8” trafią do polskich kin już  21 kwietnia 2017 roku.

W obsadzie znaleźli się między innymi Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson i Charlize Theron. Reżyseruje  Felix Gary Gray (“Włoska robota”, “Straight Outta Compton”), a za scenariusz odpowiada Chris Morgan, związany z serią od  części “Szybcy i wściekli: Tokio Drift”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (18)

18 odpowiedzi na ““Szybcy i wściekli 8” – jest już pierwszy zwiastun filmu”

  1. Te wszystkie efekty zderzeń, wybuchów, wypchnięć itd wydają się być lekko wyolbrzymione celem uzyskania lepszego efektu wizualnego. Jest to oczywiście przyjemne dla oczu, ale na dłuższą metę jakby nudzi. A może to wina tego, że za dużo tego wszystkiego umieszczono w jednej krótkiej zapowiedzi i oglądając to, człowiek czuje znużenie?

    A kiedy będą z orbity spadać (ale samochodami ze spadochronami) niczym Baumgartner w 2012 roku? A jakby połączyli siły z ekipą tak zwanych Niezniszczalnych i animowanych Iniemamocnych? Byli by wtedy szybcy, wściekli i niezniszczalni na których nie ma mocnych.

  2. A pomyśleć, że kiedyś ta seria skupiała się wokół nielegalnych ulicznych wyścigów, tunningu i kradzieży aut. Teraz mamy pif-paf, boom, jeszcze większe boom, no i łódź podwodną :/

  3. Lubię to. Popcorn trzeba szykować :) Uwielbiam w kinie, serialach, komiksach czy książkach motyw zmiany głównego “dobrego” w antagonistę. Co się wydarzyło? To mnie ciekawi. Motyw zdrady “ukochanej” bardzo słaby, można poznać po wyrazie twarzy (aktorem słabym nie jest), więc stawiam na szantaż (zagrożenie życiu siostry i jej rodziny). Możliwe że fajne podepną to z śmiercią aktora.

      • Batman vs Superman, ogłaszał się na coś niesamowitego, a nie dostaliśmy nawet zjadliwego popcornu. FF8 chce nam dać dobry popcorn z masełkiem i nawet nie udaje czegoś innego. Ja akurat pierwszy raz pójdę na niego dla fabuły, a dokładniej wątku dlaczego główny bohater całej serii jest przedstawiany jako antagonista. Bardzo lubię takie motywy, i mam nadzieje że mi tego nie zepsują.

  4. Jak widać komuś się opłaca odgrzewać kotlet, niż tworzyć nową serię. Pewnie znowu dostaniemy film z gwiazdorską obsadą, wielkim budżetem, który poda nam kolejne utwory na radiowe listy przebojów, ale co za dużo, to niezdrowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...