Muzyka z “Westworld” nareszcie do posłuchania na Spotify, TIDAL, Apple Music i innych platformach

Seriale 09.12.2016
Muzyka z “Westworld” nareszcie do posłuchania na Spotify, TIDAL, Apple Music i innych platformach

Jeżeli motyw przewodni serialu “Westworld” siedzi wam w głowie, nie musicie już wchodzić na YouTube’a, aby go odświeżać. Cała ścieżka dźwiękowa pierwszego sezonu wylądowała na platformach strumieniujących muzykę!

Za ścieżkę dźwiękową do “Westworld” odpowiada Ramin Djawadi. Kompozytor już wcześniej współpracował z HBO, tworząc świetną muzykę do serialu “Gra o tron”. Warty uwagi jest zwłaszcza krążek z ostatniego sezonu, który zdecydowanie wyrasta ponad inne telewizyjne oprawy muzyczne.

Wracając do “Westworld”, muzykę z pierwszego sezonu bez problemu posłuchasz na Spotify, TIDAL i innych wiodących platformach.

Na płytę składa się nie tylko charakterystyczny wątek przewodni, ale również wiele utworów kojarzących się z Dzikim Zachodem, drewnianymi barami, prerią i tajemnicą. Ścieżkę dźwiękową w znacznym stopniu buduje fortepian, nieustannie grający również w samym serialu.

Ciekawszymi utworami na pewno jest aranżacja popularnego kawałka Black Hole Sun, a także Paint it Black, z fragmentami zupełnie innego utworu, który na pewno zostanie przez was rozpoznany. Łącznie OST do “Westworld” składa się z aż 34 utworów, dystrybuowanych na dwóch krążkach. Miłego słuchania!

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...