Oto pierwszy zwiastun nowego “Słonecznego patrolu”

Film 08.12.2016
Oto pierwszy zwiastun nowego “Słonecznego patrolu”

Oto pierwszy zwiastun nowego “Słonecznego patrolu”

Jest plaża, jest woda, są czerwone stroje i motorówki. Gotowi na zwiastun “Baywatch”?

Jeden z najbardziej kultowych seriali wszech czasów doczekał się swojej filmowej wersji dla nowego pokolenia widzów. The Rock, Zac Efron, Alexandra Daddario i Kelly Rohrbach rozgrzeją nas do czerwoności. Zwiastun “Słonecznego patrolu” A.D. 2017 zapowiada dużo akcji, piękne widoki i sporo humoru.

Póki co “Słoneczny patrol” zapowiada się na typowy wakacyjny blockbuster, aczkolwiek liczę, że wyróżni się niebanalnym humorem, zręczną grą na sentymentach i że oczywiście choć na chwilę ujrzymy owłosioną klatę Davida Hasselhoffa.

“Słoneczny patrol” ma mieć swoją premierę w maju 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (8)

8 odpowiedzi na “Oto pierwszy zwiastun nowego “Słonecznego patrolu””

  1. Mam pytanie. Ta scena z ogniem to na rzecz trailera czy faktycznie jest to scena z jednego z odcinków? Jakość “graficzna” tej sceny nie powala..

  2. Szczerze mówiąc to średnio mnie interesuje owłosiona klata Davida Hasselhoffa. Wolałbym podziwiać słońce, plażę, kolorowe drinki oraz płeć piękną z różnych części naszego globu o których to atrakcjach usłyszeć możemy w jednej z piosenek Nagłego Ataku Spawacza.

    Termin premiery tegoż omawianego w artykule filmu wydaje się być średnio dopasowany do pór roku, zwłaszcza jeśli chodzi o główną tematykę czyli pilnowanie wybrzeża i kąpiących się. To tak jakby puścić w kinach “Listy do M 3” pod koniec lipca. No może trochę wyolbrzymiłem.

    Jedyne widowisko w którym chciałbym zobaczyć Hasselhoffa to wyciągnięty z garażu, a raczej z naczepy TIRA, samochód, z którym można po ludzku pogadać.

    I jak już nieraz wspominałem – niech reaktywują Airwolfa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...