Kolejna świetna promocja na Androidzie. Prince of Persia za skromne 50 groszy

Mobile 07.12.2016
Kolejna świetna promocja na Androidzie. Prince of Persia za skromne 50 groszy

Kolejna świetna promocja na Androidzie. Prince of Persia za skromne 50 groszy

Prince of Persia Shadow & Flame od Ubisoftu to zręcznościowa produkcja 2D, nawiązująca do kultowej gry z ubiegłego wieku. Teraz pełnoprawną platformówkę kupicie za jedyne 50 groszy.

Promocja obowiązuje w wybranych regionach Google Play, w tym w Polsce. Co zaskakujące, z niższej ceny na Prince of Persia Shadow & Flame nie mogą skorzystać na przykład klienci amerykańscy, o czym dali dobitnie znać w komentarzach na zachodnich portalach.

Prince of Persia Shadow & Flame za 50 groszy to tytuł, który warto mieć w pamięci smartfona.

Gra jest bardziej wymagająca od Angry Birds czy Cut the Rope. Wzorując się na kultowym Prince of Persia, czyha na nas masa pułapek, rozpadlin, wystających kolców i półek skalnych. No i oczywiście różnej maści przeciwnicy, z którymi stajemy w szranki.

Cieszy, że producenci pomyśleli o dwóch trybach sterowania. Mamy zarówno kontrolę za pomocą gestów, jak również wirtualny dżojstik, naniesiony na dotykowy ekran smartfona. Chociaż grafika może nie jest najbardziej powalająca, klimatyczne trójwymiarowe modele i rozgrywka w 2D dalej stanowią dobre połączenie, w sam raz na krótką rozgrywkę w drodze do pracy.

Jeżeli chcecie kupić Prince of Persia Shadow & Flame za 50 groszy, skorzystajcie z poniższego odsyłacza prowadzącego do Google Play.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Kolejna świetna promocja na Androidzie. Prince of Persia za skromne 50 groszy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...