“Strażnicy Galaktyki vol. 2” z nowym zwiastunem. Abilisk ujawniony

Film 04.12.2016
“Strażnicy Galaktyki vol. 2” z nowym zwiastunem. Abilisk ujawniony

“Strażnicy Galaktyki vol. 2” z nowym zwiastunem. Abilisk ujawniony

“Strażnicy Galaktyki vol. 2” doczekali się właśnie drugiego zwiastuna. Choć w materiale pojawia się Abilisk, pierwsze skrzypce zdecydowanie gra w nim Baby Groot.

Mam nieodparte wrażenie, że “Strażnicy Galaktyki” to film, który najbardziej polaryzuje fanów Marvel Cinematic Universe. Ci, którzy go widzieli, są albo absolutnie zachwyceni albo totalnie rozczarowani lub wręcz zniesmaczeni. Wnosząc po zwiastunach, sequel tylko pogłębi tą różnicę zdań – bo zapowiada się na to, że będzie taki sam, jak pierwsza część, tylko że “bardziej”; wydaje się, iż wszystkie cechy konstytuujące charakter tego widowiska zostały tu dodatkowo podkreślone lub wyolbrzymione. Przekonajcie się sami, czy mój wniosek jest prawidłowy.

Na drugim zwiastunie po raz pierwszy w materiale filmowym zaprezentowano nowe postaci: Abliska oraz Mantis. Sporo miejsca poświęcono też Baby Grootowi, co jednych wprawi w euforię – jest przecież taki uroczy, a innych zirytuje, bo jego rola w filmie zdaje się sprowadzać do bycia zbędnym z punktu widzenia narracji dodatkiem, promującym przyszłą linię zabawek. Szczegóły fabularne widowiska pozostają na razie nie ujawnione. “Strażnicy Galaktyki vol. 2″trafią do kin 28 kwietnia 2017 roku. Występują między innymi: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock i Kurt Russell.

Zobacz także: Pierwszy zwiastun „Guardians of the Galaxy 2”! Jest dobrze. Jest bardzo dobrze

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na ““Strażnicy Galaktyki vol. 2” z nowym zwiastunem. Abilisk ujawniony”

  1. Dla mnie najlepsze filmy z Marvel Cinematic universe to właśnie Strażnicy Galaktyki, pierwszy Iron Man, pierwsi Avengersi, i Ant-Man. Właśnie ten luźny styl mi się bardzo podoba. Mam nadzieje że do świąt Dr Strange zostanie w kinach bo bym się wybrał ;)

  2. Nie znam ludzi ktorym ten film się nie podobał, a jeśli tak to na pewno są w mniejszości i jeśli mówisz mi, że ktoś może wyjść z tego filmu zniesmaczony to naprawdę tylko może być mi go żal z tego powodu.

  3. Na mnie pierwsza część wrażenia nie zrobiła . Podwójce nie spodziewam się czegoś lepszego – cóż wolę się poztywnie rozczarować niż być zawiedzionym jak w przypadku pierwszej częśći

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...