Taylor Swift niepodzielnie rządzi jako najbogatsza gwiazda muzyki

Muzyka 01.12.2016
Taylor Swift niepodzielnie rządzi jako najbogatsza gwiazda muzyki

Taylor Swift niepodzielnie rządzi jako najbogatsza gwiazda muzyki

Według magazynu Forbes w 2016 roku Taylor Swift zarobiła 170 milionów dolarów, co pozwoliło jej piastować pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających muzyków.

Pomimo, że Taylor nie wydała żadnego nowego utworu ani tym bardziej albumu, to nadal zarabia najwięcej pieniędzy. Do tego, kwoty jakie ona i inni muzycy osiągają w zestawieniu rocznym robią naprawdę potężne wrażenie chociażby w porównaniu z branżą filmową. Pomimo, że słyszy się ciągle o tym iż branża muzyczna jest w kryzysie, a tymczasem najbardziej popularni muzycy wyciągają kwoty o wiele większe niż najlepiej opłacane gwiazdy filmu.

Na kolejnych pozycjach najlepiej opłacanych muzyków znajdują się m.in. One Direction, którzy zarobili przez rok 110 milionów dolarów i Adele z 80 milionami dolarów.

Pełne zestawienie znajdziecie TUTAJ.

Teksty, które musisz przeczytać:

Lady Gaga, Elton John i Taylor Swift śpiewają dla służby zdrowia. Koncert One World: Together at Home już dzisiaj na antenie Canal+

Pracownicy służby zdrowia od kilku tygodni z wielką odwagą walczą z rozwijającą się pandemią koronawirusa. Specjalnie na ich cześć Światowa Organizacja Zdrowia zorganizuje dzisiaj wyjątkowy koncert pełen gwiazd światowej muzyki. W trakcie transmisji na Canal+ usłyszmy m.in. Lady Gagę, Taylor Swift, Eltona Johna i The Killers.

News/Muzyka 19.04.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Taylor Swift niepodzielnie rządzi jako najbogatsza gwiazda muzyki”

  1. Moim zdaniem tą panią Taylor Swift nie ma się co zachwycać bo ona i jej muzyka to nic ciekawego. No ale to tzw. amerykanka, a tam ludzie wszystko łykają jak gąbka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...