Oto zwiastun wielkiej fuzji seriali CW – Flash, Arrow i Supergirl razem walczą przeciwko Obcym

Seriale 26.11.2016
Oto zwiastun wielkiej fuzji seriali CW – Flash, Arrow i Supergirl razem walczą przeciwko Obcym

Oto zwiastun wielkiej fuzji seriali CW – Flash, Arrow i Supergirl razem walczą przeciwko Obcym

Przez świat telewizyjnych seriali CW przetoczy się wielkie wydarzenie. Dojdzie do kosmicznej inwazji, którą powstrzymają bohaterowie produkcji “The Flash”, “Arrow”, “Supergirl” oraz “Legends of Tomorrow”.

Ziemia zaatakowana po raz 4829! Tym razem najeźdźcy z kosmosu nazywają się Dominatorami. Jak sama nazwa wskazuje, Obcy chcą nas… zdominować, z jakiegoś powodu uważając ludzką rasę na wielkie zagrożenie dla nich samych. Przeciwstawić się im mogą jedynie Avengersi bohaterowie seriali CW.

Flash, Arrow, Supergirl i herosi Legends of Tomorrow łączą siły w wielkim telewizyjnym wydarzeniu.

Walka z Dominatorami została rozłożona na aż cztery odcinki rozmaitych seriali. “Heroes v Aliens”, bo tak nazywa się mini-opowieść o walce z kosmitami, rozpocznie się w odcinku “Supergirl” emitowanym już 28 listopada.

Z tej okazji do sieci trafił powyższy, pełen zwiastun pokazujący fragmenty ujęć z “Heroes v Aliens”. Na nim aż roi się od bohaterów seriali “The Flash”, “Arrow”, “Supergirl” oraz “Legends of Tomorrow”. Zarówno tych pierwszoplanowych, jak i nieco mniej znanych.

Nie mam nic przeciwko takim inicjatywom. Ba, wydaje mi się, że to świetny sposób na budowanie spójnego, telewizyjnego uniwersum. Z drugiej strony, całe to “Heroes v Aliens” wydaje się śmiesznie malutkie, gdy porównamy je do nadchodzącego “The Defenders” od Marvela i Netfliksa.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Oto zwiastun wielkiej fuzji seriali CW – Flash, Arrow i Supergirl razem walczą przeciwko Obcym”

  1. To akurat Defenders wygląda na malutkie w porównaniu z 4 współgrającymi że sobą serialami mającymi już ente sezony. Bo wątpię czy netflix będzie rozwijał np. Luke Cage jako solowy serial.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...