“Alien: Covenant” – pierwszy oficjalny plakat filmu jest genialny w swojej prostocie

Film 24.11.2016
“Alien: Covenant” – pierwszy oficjalny plakat filmu jest genialny w swojej prostocie

Najnowszy film Ridleya Scotta z miesiąca na miesiąc zapowiada się coraz lepiej. Do sieci właśnie trafił pierwszy plakat “Alien: Covenant”, który jest… świetny w swojej prostocie.

Na plakacie opublikowanym przez Foksa widzimy ikonę kosmicznego horroru – tytułowego Obcego. Rozwiniętego Xenomorfa, który wyłania się z mroku, szczerząc swoje wielkie kły. Towarzyszy temu tylko jeden wyraz. „Uciekaj”.

“Alien: Covenant” zapowiada się na piekielnie dobry film.

Wszelkie doniesienia o projekcie są balsamem na serca fanów kosmicznej serii. Film ma się koncentrować na genezie powstania Xenomorfów. W produkcji zobaczymy każde stadium rozwojowe bestii, a także jej zupełnie nowe odmiany.

alien-covenantWzorem poprzednich filmów z serii Obcy, również tym razem główną bohaterką będzie kobieta. Powróci również fenomenalny droid David z rozczarowującego Prometeusza. “Alien: Covenant” będzie skupiał się na klimacie grozy, nawiązując do pierwszych, klaustrofobicznych odsłon.

Wyjątkowy plakat zdradza również oficjalną datę premiery “Alien: Covenant”. Dzieło zadebiutuje 19 maja 2017 roku.

Nie mogę się doczekać.

Teksty, które musisz przeczytać:

Zdolni filmowcy na ratunek Obcemu. Ksenomorfy wrócą do dawnej formy?

Ostatnie lata nie były zbyt szczęśliwe dla serii Obcy. Wydumany Prometeusz i niestraszny Obcy: Przymierze wyraźnie pokazały, że Ridley Scott nie ma sensownego pomysłu na rozwój uniwersum. Na ratunek przybędą filmowcy, którzy wygrali w konkursie na krótkometrażowe filmy o Ksenomorfach.

News/Film 26.07.2018

Dołącz do dyskusji (16)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...