Film o młodym Hanie Solo będzie przypominać… western

Film 23.11.2016
Film o młodym Hanie Solo będzie przypominać… western

Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm, zdradziła nowe szczegóły dotyczące spin-offu “Gwiezdnych wojen”, którego głównym bohaterem będzie Han Solo. 

Nieposiadający jeszcze oficjalnego tytułu film opowiadający o perypetiach młodego Hana Solo i Chewbacki trafi do kin dopiero w 2018 roku, w związku z czym cały czas na jego temat nie wiadomo praktycznie nic. Dotychczas ujawniono jedynie, że w rolę Hana wcieli się Alden Ehrenreich, a jako Lando Carlissian wystąpi Donald Glover. W obsadzie znalazła się także znana z “Gry o tron” Emilia Clark, ale jej rola nie jest jeszcze znana. Za reżyserie odpowiedzialni są Chris Miller i Phil Lord.

han solo star wars 2

Teraz Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm i producentka filmowa, zdradziła co nieco na temat konwencji tego spin-offu “Gwiezdnych wojen”. Zgodnie z jej słowami, produkcji najbliżej będzie do takich gatunków, jak western lub film heist. Ma to tym więcej sensu, że przecież Han Solo kojarzy się z archetypem galaktycznego kowboja, zarówno pod względem zachowania, jak i charakteru. Cieszy, że spin-offy “Star Wars” – “Łotr 1” prezentuje się przecież jak film wojenny – wyłamują się ze schematu sagi.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (7)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...