“Deadpool 2” jeszcze nie zadebiutował, a Fox już wie, o czym będzie “Deadpool 3”

Film 10.11.2016
“Deadpool 2” jeszcze nie zadebiutował, a Fox już wie, o czym będzie “Deadpool 3”

“Deadpool 2” jeszcze nie zadebiutował, a Fox już wie, o czym będzie “Deadpool 3”

Nie jest żadną tajemnicą, że “Deadpool 2” skupi się na relacji Wade Wilson – Cable. Zdradził nam to sam główny bohater, w scenie po napisach końcowych. Jak się okazuje, Fox ma już plany co do “Deadpool 3”.

“Deadpool 2” będzie koncentrował się wokół współpracy głównego bohatera z mutantem Cable. Cable to tak naprawdę Nathan Summers – dziecko X-Menów: Cyklopa oraz Madelyne Pryor pochodzące z przyszłości. Mężczyzna jest twardy, oschły i śmiertelnie poważny, stanowiąc świetny kontrast względem Wade’a Wilsona.

Z kolei głównym elementem filmu “Deadpool 3” ma być obecność specjalnej grupy mutantów – X-Force.

X-Force to bardzo ciekawa formacja. W komiksach było to zbrojne, działające w sekrecie ramię X-Menów, którzy nie bali się pobrudzić dłoni krwią. Tam, gdzie dążąca do pokojowych relacji mutantów z ludźmi polityka X-Menów nie wystarczała, wchodziło umundurowane na czarno X-Force.

deadpool-3-x-force-1X-Force zostało założone przez Cable’a jako odpowiedź na coraz mniej efektywne działania X-Menów. W szeregi formacji wchodzili tacy mutanci jak Cyklop, Wolverine, jego żeński klon X-23, Psylocke, Colossus oraz Storm. Sami twardziele oraz twardzielki. X-Force wyróżniało się czarnymi strojami, chęcią bezpośredniego działania oraz celami, które uświęcały środki.

Jestem zdecydowanie na tak! X-Force to tacy mroczniejsi, brutalniejsi, bardziej efektowni X-Meni. Deadpool pasuje do nich jak ulał.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do ““Deadpool 2” jeszcze nie zadebiutował, a Fox już wie, o czym będzie “Deadpool 3””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...