Batman i Superman jak Pokemony – darmowe DC Legends trafiło na Androida i iOS

Mobile 09.11.2016
Batman i Superman jak Pokemony – darmowe DC Legends trafiło na Androida i iOS

DC Legends to nowa gra na licencji Detective Comics – wydawcy, który posiada prawa do takich herosów jak Batman, Superman, Aquaman, Flash czy Wonder Woman.

Produkcja zdaje się czerpać garściami z konkurencyjnego Marvel Future Fight. Zasada rządząca DC Legends jest banalnie prosta – najpierw zbieramy herosów ze świata komiksów DC, a potem napuszczamy ich na grupy innych herosów, tocząc turową walkę z wykorzystaniem specjalnych umiejętności.

DC Legends posiada przy tym silny moduł RPG

Każda zdobyta, zebrana, wygrana bądź kupiona postać musi być rozwijana. Z walki na walkę zamaskowani bohaterowie stają się potężniejsi, a my możemy ich wyposażać w nowe umiejętności, a także rozwijać statystyki. Coś jak w Pokemonach. Tyle tylko, że zamiast Blastoise’a to Aquaman strzela strumieniem wody.

Nikogo nie zdziwi, że DC Legends skupione jest wokół mikro-transakcji. Ci najpotężniejsi, najbardziej rozpoznawalni bohaterowie komiksów DC mogą dołączyć do naszej kolekcji wtedy, gdy kupimy ich za prawdziwe pieniądze. Alternatywą jest wiele miesięcy żmudnego, powtarzalnego, blokowanego przez wewnętrzny system grania.

Darmowe DC Legends pobierzecie z Google Play oraz iTunes App Store, korzystając z poniższych odnośników.

Teksty, które musisz przeczytać:

Nie tylko GTA V. Te popkulturowe marki zarobiły najwięcej

Wieści o tym, że gra Grand Theft Auto stała się najbardziej rentownym pojedynczym produktem rozrywkowym w historii, zainspirowała mnie do zbadania tego, które popkulturowe franczyzy przyniosły najwięcej pieniędzy. A mówimy o kwotach zawrotnych i markach znanych przez niemal wszystkich. 

Top/Film 10.04.2018

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...