Powraca niesamowita seria “Planeta Ziemia II” – zapowiada się wielkie widowisko

TV 08.11.2016
Powraca niesamowita seria “Planeta Ziemia II” – zapowiada się wielkie widowisko

Powraca niesamowita seria “Planeta Ziemia II” – zapowiada się wielkie widowisko

A bohaterami owego widowiska są nie żadne twory z komputerów ani superbohaterowie, tylko zwierzęta jakie znajdziemy na naszej planecie.

Zdarza się, że w pędzie dnia codziennego potrafimy zapomnieć jak niezwykła jest planeta, na której żyjemy. Pierwsza seria “Planety Ziemii” w BBC, która miała swoją premierę 10 lat temu, przypomniała mi jak cudowny jest świat wokół nas. Stworzona pod czujnym okiem Sir Davida Attenborougha “Planeta Ziemia” zachwycała genialnymi obrazami świata zaprezentowanymi po raz pierwszy w jakości HD.

Teraz, po 10 latach w BBC Earth doczekaliśmy w się kontynuacji, która pokazuje świat natury w całkiem nowy sposób i nakręcona jest w technologii 4k. Dzięki postępowi technologicznemu twórcy byli w stanie dotrzeć do odległych i trudno dostępnych miejsc, które wcześniej nie były nigdy dostępne dla człowieka i oka kamery.

Do tego, reżyseria całej serii nie ma nic wspólnego z typowymi skojarzeniami jakie możecie mieć na myśl o filmach przyrodniczych. Za muzykę z kolei odpowiada sam Hans Zimmer. Niech wystarczającą zachętą dla Was będzie ta oto scena z pierwszego odcinka “Planety Ziemii II”, którą ogląda się niczym najlepszy film akcji.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Powraca niesamowita seria “Planeta Ziemia II” – zapowiada się wielkie widowisko”

  1. Z tym Hansem to nie do końca sprawa wygląda tak jak napisaliście, zrobił temat przewodni a resztą zajęli się Jasha Klebe i Jason Shea.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...