Rami Malek wcieli się w wielką gwiazdę rocka w filmie “Bohemian Rhapsody”!

Film 05.11.2016
Rami Malek wcieli się w wielką gwiazdę rocka w filmie “Bohemian Rhapsody”!

Rami Malek wcieli się w wielką gwiazdę rocka w filmie “Bohemian Rhapsody”!

Tak, Rami Malek zagra samego Freddiego Mercury’ego w filmie “Bohemian Rhapsody”. Produkcja ma być poświęcona wielkiej gwieździe rocka, jej życiu i karierze. Pierwotnie w postać Mercuryego miał wcielić się Sacha Baron Cohen.

Prace nad filmem trwają już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz poznaliśmy aktora, który finalnie zagra frontmana zespołu Queen. Za scenariusz odpowiada Anthony McCarten znany z “Teorii wszystkiego”. Zaś na stołku reżyserskim ma szansę zasiąść Bryan Singer, odpowiedzialny za “X-Menów”.

Na razie nie wiadomo, kiedy można spodziewać się premiery “Bohemian Rhapsody”, ale zdjęcia mają ruszyć najprawdopodobniej na początku przyszłego roku.

queen-freddie-mercury

Freddie Mercury urodził się w 1946 roku w Stone Town, na Zanzibarze. Zasłynął z bycia liderem i wokalistą zespołu Queen. Grupa na stałe zapisała się w historii muzyki rozrywkowej, tak jak i sam Mercury, który mimo swojej nieśmiałości na scenie był charyzmatyczną i spektakularną postacią. Muzyk znany był też z różnych kontrowersji na temat swojej seksualności – określał się jako osobę biseksualną, a nieraz nazywał po prostu gejem. Mercury zmarł w wieku 45 lat w Londynie. Przyczyną jego śmierci były powikłania wywołane AIDS.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Rami Malek wcieli się w wielką gwiazdę rocka w filmie “Bohemian Rhapsody”!”

  1. Mam nadzieję, że będzie to udana biografia słynnego wokalisty. Trzymam kciuki chociaż szkoda, że w rolę Mercurego nie wcieli sie Sacha Baron Cohen. Jakoś bardziej wizuaalnie by mi pasował do roli sławnej gwiazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...