“Star Trek: Discovery” – Bryan Fuller rezygnuje z roli showrunnera

Seriale 27.10.2016
“Star Trek: Discovery” – Bryan Fuller rezygnuje z roli showrunnera

“Star Trek: Discovery” – Bryan Fuller rezygnuje z roli showrunnera

Bryan Fuller jednak nie będzie showrunnerem serialu “Star Trek: Discovery”. Ojciec sukcesu “Hannibala” wciąż jednak będzie zaangażowany w tę produkcję CBS. 

Powód rezygnacji Fullera jest prozaiczny – brak czasu. Producent jest zajęty szeregiem innych projektów, jak na przykład serialem “Amerykańscy bogowie” na podstawie prozy Gaimana, i nie byłby w stanie poświęcić dostatecznie dużo uwagi “Star Trek: Discovery”. W teorii to duża strata dla zapowiedzianego na 2017 rok widowiska CBS – Bryan Fuller, po sukcesie “Hannibala”, na którego ostateczny kształt miał ogromny wpływ, uznawany jest za twórcę bardzo zdolnego i utalentowanego. W praktyce jednak, sprawy wcale nie mają się tak źle.

bryan-fuller-star-trek-discovery

Fuller bowiem nie wycofuje się całkowicie z prac nad “Star Trek: Discovery”. Wciąż będzie producentem wykonawczym serialu, w dalszym ciągu ma także współtworzyć doń scenariusz. Generalnie więc rezygnacja ze stanowiska showrunnera oznacza, że jego znaczenie będzie nieco mniejsze, straci decydujący głos w wielu sprawach, ale jego rola wciąż pozostanie istotna.

Premiera serialu „Star Trek: Discovery” zaplanowana jest na rok 2017. Fabuła ma rozgrywać się dekadę przed wydarzeniami z “Star Trek The Original Series”.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Gra o tron” to najważniejszy serial w historii? Wolne żarty

Najpopularniejszy. Najgłośniejszy. Mający niespotykany rozmach. Najbardziej piracony. To tak. Ale poza wielkim szumem medialnym i szaleńczym uwielbieniem fanów „Gra o tron”, która właśnie dobiegła końca, niestety w rozczarowującym stylu, nie wprowadziła do telewizyjnego medium żadnej nowości.

Artykuł/Seriale 24.05.2019

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do ““Star Trek: Discovery” – Bryan Fuller rezygnuje z roli showrunnera”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...