Najnowszy film J.J. Abramsa będzie częścią serii “Cloverfield”

Film 27.10.2016
Najnowszy film J.J. Abramsa będzie częścią serii “Cloverfield”

Najnowszy film J.J. Abramsa będzie częścią serii “Cloverfield”

“God Particle”, nowy, tajemniczy projekt filmowy J. J. Abramsa, będzie częścią uniwersum “Cloverfield” – ujawnił portal The Wrap. 

Jak dotąd w skład serii “Cloverfield” wchodzą dwa filmy: “Projekt: Monster” z 2008 roku oraz “Cloverfield Lane 10”, który do kin trafił w marcu bieżącego roku. Jak się okazuje, niebawem uniwersum to doczeka się trzeciego przedstawiciela, którym będzie “God Particle” – zaplanowany na 2017 projekt, którego producentem jest J. J. Abrams (“Zagubieni”, “Gwiezdne wojny: Przebudzeni mocy”, “Super 8”).

10 Cloverfield Lane

Powiązania pomiędzy poszczególnymi filmami z tego cyklu są bardzo luźne, łączy je przede wszystkim konwencja – mariaż widowiska katastroficznego z kinem grozy i elementami sci-fi. Wydaje się, że tak samo będzie i tym razem. “God Particle” ma opowiadać o załodze stacji kosmicznej, przekonanej, że przypadkowo doprowadziła do zniszczenia Ziemi.

Premiera “God Particle” odbędzie się na początku 2017 roku. Reżyseruje Julius Onah, za scenariusz odpowiedzialny jest Oren Uziel, a w obsadzie znaleźli się John Krasinski, Elizabeth Debicki, Daniel Brühl, David Oyelowo oraz Gugu Mbatha-Raw.

Teksty, które musisz przeczytać:

To media społecznościowe odpowiadają za przesadną krytykę filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Tak twierdzi Daisy Ridley

Epizod IX „Star Wars” spotkał się z głównie negatywnym przyjęciem. Część widzów „Skywalker. Odrodzenie” przyjęła finał sagi z zadowoleniem, ale opinie większości fanów i krytyków były bezlitosne. Takie a nie inne reakcje mocno zabolały Daisy Ridley, która zrzuca winę za taki stan rzeczy na… wpływ mediów społecznościowych.

Felieton/Film 14.04.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Najnowszy film J.J. Abramsa będzie częścią serii “Cloverfield””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...