Dzisiaj premiera Battlefield 1! Obowiązkowo pobierz darmowy Battlefield Companion

Mobile 21.10.2016
Dzisiaj premiera Battlefield 1! Obowiązkowo pobierz darmowy Battlefield Companion

Po kilku dniach wczesnego dostępu dla największych fanów, Battlefield 1 nareszcie trafił na sklepowe półki w Polsce. Jeżeli zamierzacie grać w sieciową strzelaninę, koniecznie zaopatrzcie się w darmową aplikację Battlefield Companion.

Battlefield 1 to świetna, naprawdę grywalna produkcja. Niestety, jej interfejs nie należy do najbardziej intuicyjnych na świecie. Minie trochę czasu, nim odkryjecie, gdzie edytować ekwipunek i uzbrojenie. Drugie tyle poświęcicie, żeby dokopać się do własnych skrzyń z zaopatrzeniem.

Z pomocą przychodzi dobrze napisana, darmowa aplikacja Battlefield Companion od EA.

Bezpłatny program dla Androida oraz iOS naprawia to, co producenci zrobili źle w grze na konsole i PC. Battlefield Companion to na ten moment najszybszy sposób na zarządzanie ekwipunkiem, wyposażeniem pojazdów, gadżetami czy profilami. Tutaj stworzysz również swój emblemat, stanowiący wizytówkę w świecie gry.

zrzut-ekranu-2016-10-21-o-01-08-49

Battlefield Companion to następca Battleloga, który znika wraz z premierą Battlefielda 1. EA odcina się w ten sposób od nieco ociężałego systemu, który bardzo wielu graczom dał się mocno we znaki. Problemy z serwerami na premierę czwartego Battlefielda do teraz śnią mi się po nocach.

Darmowego Battlefield Companiona pobierzecie z poniższych odsyłaczy:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...