Pierwszy zwiastun “Guardians of the Galaxy 2”! Jest dobrze. Jest bardzo dobrze

Film 20.10.2016
Pierwszy zwiastun “Guardians of the Galaxy 2”! Jest dobrze. Jest bardzo dobrze

Pierwszy zwiastun “Guardians of the Galaxy 2”! Jest dobrze. Jest bardzo dobrze

Chociaż Marvel nazywa materiał reklamowy „sneak peakiem”, spot “Guardians of the Galaxy 2” wygląda lepiej niż niejeden zwiastun.

Nie jestem przesadnie wielkim miłośnikiem pierwszego “Guardians of the Galaxy”. Film był miłym odświeżeniem filmowego uniwersum Marvela, ale jako komedia już taki “Ant-Man” bił go na głowę. “Strażnicy Galaktyki” przysłużyli się wytwórni otwierając zupełnie nowe, kosmiczne obszary i możliwości. Jestem jednak naprawdę daleki od nazywania tego filmu najlepszym dziełem ze stajni Marvela.

Mimo tego, mam uśmiech od ucha do ucha, gdy widzę zwiastun “Guardians of the Galaxy 2”.

Materiał odsłania naprawdę mało, ale jest w nim wszystko, za co polubiłem pierwszą odsłonę filmu – humor, kosmos, fantazyjne plenery oraz doborowa ścieżka dźwiękowa. Nie mogło również zabraknąć Groota, tym razem w formie malutkiej roślinki.

Chociaż może to być tylko mylne przeczucie, oglądając trailer odniosłem wrażenie, że tytułowi Strażnicy Galaktyki zostali podzieleni. Star Lord, Gamora i Drax stanowią jedną grupę, z kolei Racoon, Groot i Yondu drugą. Kto wie, może “Guardians of the Galaxy 2” przynajmniej do pewnego momentu będzie prowadzone dwutorowo.

“Guardians of the Galaxy 2” pojawi się w kinach dopiero w maju 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Baby Yoda, Mapeciątka i mały Thanos – popkultura uwielbia dziecięce wersje bohaterów. Kto jest największym słodziakiem?

W ostatnich dniach internet ma nowego bohatera i jest nim Baby Yoda. Bohater pojawiający się w serialu „The Mandalorian” podbił sieć i rozpoczął długą dyskusję na temat największego słodziaka popkultury. Trend odmładzania poszczególnych bohaterów nie zaczął się jednak wcale dzisiaj. Podobnych przypadków jest znacznie więcej.

Felieton/Film 21.11.2019

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Pierwszy zwiastun “Guardians of the Galaxy 2”! Jest dobrze. Jest bardzo dobrze”

  1. Wszystko zależy od fabuły. Ja obawiam sie o postać Groota. Nie wiem czemu jednak obawiam się że jego pozycja w filmie ograniczy się jedynie do “bycia w tle” jako element komediowy i “słodki” co pozwoli sprzedać jeszcze więcej zabawek (nie żebym sam nie chciał takiego pluszowego Groota). Boje się o tą postać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...