Masz Androida, ale nie masz ładnej tapety? Pomogą ci Google Tapety

Mobile 20.10.2016
Masz Androida, ale nie masz ładnej tapety? Pomogą ci Google Tapety

Google Tapety to zupełnie nowa aplikacja od technologicznego giganta, która pomoże ci dobrać tapetę bądź ekran blokady pod własne potrzeby.

W Google Play nie brakuje aplikacji przeznaczonych do składowania, segregowania i pobierania tapet dla tabletów i smartfonów. Kiedy jednak za jedną z nich odpowiada samo Google, warto o tym napisać.

Google Tapety właśnie zadebiutowało w sklepie Play.

Jak wskazuje sama nazwa, aplikacja pomoże nam wybrać tapetę lub ekran blokady. Program jest przy tym darmowy i działa na zdecydowanej większości smartfonów i tabletów. Nie tylko tych od Google’a.

Czym wyróżniają się Google Tapety na tle konkurencji? Cóż, przede wszystkim jakością. W przeciwieństwie do innych agregatorów grafik, w tym programie nie znajdziecie banalnej tandety, takiej jak wiejskie tribale, wektory samochodów czy roznegliżowane panie o średniej aparycji.

google-tapety

Grafik jest znacznie mniej niż w wiodących aplikacjach tego typu, ale są milsze dla oka. Piękne widoki, unikalne i nagradzane zdjęcia, niecodzienne kadry codziennych obiektów – to kwintesencja aplikacji Google Tapety.

Co ciekawe, Tapety to systemowe rozwiązanie domyślnie dostępne w smartfonach z serii Pixel. Miło, że Google udostępnia technologię poza obrębem swoich flagowych, drogich urządzeń.

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...