Są już pierwsze materiały zza kulis powstawania nowej serii “Twin Peaks”

Film 18.10.2016
Są już pierwsze materiały zza kulis powstawania nowej serii “Twin Peaks”

Kyle MacLachlan, Miguel Ferrer oraz Kimmy Robertson opowiadają o powrocie do pełnego tajemnic miasteczka.

W niedługim materiale wideo jaki powstał na zamówienie stacji Showtime, zarówno weterani znani z oryginalnego “Twin Peaks”, jak i nowy aktorski nabytek, dzielą się z nami swoimi wrażeniami dotyczącymi pracy na planie kontynuacji jednego z najbardziej kultowych seriali wszech czasów.

Jak widać, prace na plane wrą, jako że premiera nowej serii “Twin Peaks” zaplanowana jest na 2017 rok, czyli już całkiem niedługo.

Oprócz “starej gwardii” z Kyle’em MacLachlanem na czele, w nowym “Twin Peaks” pojawią się też zastępy gwiazd szeroko rozumianej popkultury, w tym, m.in. Eddie Vedder, Trent Reznor, Jim Belushi. Powróci także kompozytor Angelo Badalamenti, którego całkiem niedawno też mogliśmy zobaczyć przy pracy na specjalnie opublikowanym na potrzeby promocyjnie niedługim wideo.

Teksty, które musisz przeczytać:

Filmowcy z Hollywood nie potrafią robić seriali. Nowa produkcja braci Coen dla Netfliksa to potwierdza

Hollywood chyba trochę nie wie co zrobić z szałem na wielkie serialowe produkcje i rozwojem serwisów VOD. Z jednej strony aktorzy i filmowcy dostali kolejną szansę na pokazanie swoich umiejętności, z drugiej często nie potrafią się odnaleźć w innej formule. Problem z tym mają zwłaszcza najwięksi reżyserzy. Ballad of Buster Scruggs braci Coen tylko to … Continued

Artykuł/Seriale 26.07.2018

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...