Są już pierwsze materiały zza kulis powstawania nowej serii “Twin Peaks”

Film 18.10.2016
Są już pierwsze materiały zza kulis powstawania nowej serii “Twin Peaks”

Kyle MacLachlan, Miguel Ferrer oraz Kimmy Robertson opowiadają o powrocie do pełnego tajemnic miasteczka.

W niedługim materiale wideo jaki powstał na zamówienie stacji Showtime, zarówno weterani znani z oryginalnego “Twin Peaks”, jak i nowy aktorski nabytek, dzielą się z nami swoimi wrażeniami dotyczącymi pracy na planie kontynuacji jednego z najbardziej kultowych seriali wszech czasów.

Jak widać, prace na plane wrą, jako że premiera nowej serii “Twin Peaks” zaplanowana jest na 2017 rok, czyli już całkiem niedługo.

Oprócz “starej gwardii” z Kyle’em MacLachlanem na czele, w nowym “Twin Peaks” pojawią się też zastępy gwiazd szeroko rozumianej popkultury, w tym, m.in. Eddie Vedder, Trent Reznor, Jim Belushi. Powróci także kompozytor Angelo Badalamenti, którego całkiem niedawno też mogliśmy zobaczyć przy pracy na specjalnie opublikowanym na potrzeby promocyjnie niedługim wideo.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dzisiaj po raz ostatni usłyszymy szepty po zmroku. Finałowy odcinek Kruka na Canal+

Na rynku nie brakuje thrillerów z nadprzyrodzonymi mocami w tle. Dlatego niełatwo jest wyróżnić się z tłumu. Wydaje się, że stacji Canal+ się to udało. Kruk. Szepty słychać po zmroku z każdym kolejnym odcinkiem wywołuje coraz większe poruszenie i zbiera dobre recenzje. Już dziś okaże się, czy twórcy serialu przygotowali równie zaskakujący finał. I czy … Continued

News/Seriale 22.04.2018

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...