Bardzo pomysłowy, nowy trailer filmu “Doctor Strange”

Film 05.10.2016
Bardzo pomysłowy, nowy trailer filmu “Doctor Strange”

W najnowszym trailerze filmu “Doctor Strange” nowych scen nie uświadczymy, ale materiał i tak jest zaskakujący i zadziwia pomysłowością. 

Problem z tymi wszystkim zwiastunami, teaserami i spotami jest taki, że nieustannie mielą to samo. Jeden od drugiego różnią się czasem muzyką, czasem kolejnością scen, ale zasadniczo niczym nie zaskakują. Oczywiście trudno, żeby każdy trailer prezentował nową partię materiału, bo co pozostałoby wówczas samemu filmowi? Niemniej, zdarza się, że pomysłowość twórców wystarczy, by pozornie odgrzewany kotlet wydał się świeży i interesujący. Tak jak najnowszy spot “Doctora Strange”, puszczony od tyłu.

“Doctor Strange” opowie o tytułowej postaci, dr Stephenie Strange’u, geniuszu i wybitnym neurochirurgu. Mężczyzna na skutek wypadku częściowo traci zdolność posługiwania się rękoma, co uniemożliwia mu dalszą karierę medyczną. Na swojej drodze spotyka Przedwiecznego, który odkrywa przed nim tajniki magii.

Teksty, które musisz przeczytać:

Na ten film czekaliśmy 14 lat. Iniemamocni 2 skręcają w stronę Mission: Impossible – recenzja

Po aż 14 latach powracają Iniemamocni. Najnowsza produkcja Disney/Pixar ma wszystko to, czego oczekujemy od wakacyjnego przeboju – mnóstwo zawrotnej akcji, masę humoru i postaci, które znamy i lubimy. Jedynym minusem filmu “Iniemamocni 2” jest to, że tym razem twórcy upchnęli trochę za dużo tematów do jednego kotła i nie poradzili sobie z tym za … Continued

Recenzje/Film 13.07.2018

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...