Nareszcie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera “Iron Fist”

Seriale 04.10.2016
Nareszcie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera “Iron Fist”

W opublikowanym właśnie teaserze serialu “Iron Fist” ujawniona została dokładna data premiery tej czwartej koprodukcji Netfliksa i Marvela. 

Sam teaser jest raczej umiarkowanie interesujący (zdecydowanie ciekawszy jest pierwszy materiał, który znajdziecie tutaj), ale zdradza jedną, ważna informację – szczegółową datę premiery serialu “Iron Fist”, o którym dotychczas wiedzieliśmy jedynie, że w Netfliksie będzie dostępny w 2017 roku. Teraz ujawniono, że w ofercie giganta rynku VOD produkcja znajdzie się w piątek, 17 marca 2017.

Głównym bohaterem serialu jest Danny Rand, młody mężczyzna. Ten po latach nieobecności, podczas których przebywał w nieznanym miejscu, powraca do Nowego Jorku, aby odzyskać rodzinną firmę i wszystko, co należy mu się z racji pochodzenia. Jednak kiedy na jego drodze pojawia się odwieczny wróg, Danny zmuszony jest wybierać między rodzinnym spadkiem a obowiązkami Żelaznej Pięści. W roli tytułowej postaci wystąpi Finn Jones, który w serialu “Gra o tron” wcielił się w ser Lorasa Tyrella. W obsadzie, obok Jonesa, pojawią się także między innymi: Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey i Carrie-Anne Moss.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...