Zobacz nowy, efektowny zwiastun filmu “Doctor Strange”

Film 28.09.2016
Zobacz nowy, efektowny zwiastun filmu “Doctor Strange”

“Doctor Strange”, albo “Doktor Dziwago”, jak żartobliwie polscy fani tłumaczą tytuł filmu, doczekał się nowego zwiastuna. Spot przeznaczony do emisji w telewizji prezentuje się równie efektownie, co poprzednie zapowiedzi. 

“Doctor Strange” opowie o tytułowej postaci, dr Stephenie Strange’u, geniuszu i wybitnym neurochirurgu. Mężczyzna na skutek wypadku częściowo traci zdolność posługiwania się rękoma, co uniemożliwia mu dalszą karierę medyczną. Na swojej drodze spotyka Przedwiecznego, który odkrywa przed nim tajniki magii.

Pod uwagę do roli głównego bohatera, w której ostatecznie zobaczymy Benedicta Cumberbatcha, brani byli między innymi Colin Farrell, Joaquin Phoenix, Jake Gyllenhaal, Tom Hardy, Ethan Hawke, Jared Leto, Matthew McConaughey, Ewan McGregor, Keanu Reeves, Johnny Depp czy Joseph Gordon-Levitt. Obok Cumberbatcha w filmie “Doctor Strange” wystąpią między innymi Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong, Tilda Swinton i Mads Mikkelsen. Produkcja, która do kin trafi 26 października, jest częścią Marvel Cinematic Universe.

Czytaj także: Doctor Strange Prelude – oto informacje z oficjalnego komiksu, które warto znać przed filmem

Teksty, które musisz przeczytać:

Na ten film czekaliśmy 14 lat. Iniemamocni 2 skręcają w stronę Mission: Impossible – recenzja

Po aż 14 latach powracają Iniemamocni. Najnowsza produkcja Disney/Pixar ma wszystko to, czego oczekujemy od wakacyjnego przeboju – mnóstwo zawrotnej akcji, masę humoru i postaci, które znamy i lubimy. Jedynym minusem filmu “Iniemamocni 2” jest to, że tym razem twórcy upchnęli trochę za dużo tematów do jednego kotła i nie poradzili sobie z tym za … Continued

Recenzje/Film 13.07.2018

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...