Genialne ujęcia z serialu “Sherlock”. Zobacz “SHERLOCK: The Art of Symmetry”

Seriale 26.09.2016
Genialne ujęcia z serialu “Sherlock”. Zobacz “SHERLOCK: The Art of Symmetry”

“Sherlock” to jeden z tych seriali, który ma tak wierych widzów, że ci gotowi są zmiażdżyć każdego, komu produkcja z Beneditem Cumberbatchem i Martinem Freemanem w rolach głównych się nie podoba. Są mniej więcej tak zażarci, jak fani serialu “Hannibal”, z tą różnicą, że tym od “Sherlocka” można przyznać rację.

Na Vimeo pojawił się materiał autorstwa Celii Gómez, w którym możemy zobaczyć sceny z trzech sezonów serialu “Sherlock”. Materiał nosi tytuł “SHERLOCK: The Art of Symmetry” i pokazane zostały w nim, jak można się domyślić, ujęcia z produkcji, których istotą jest symetria. Sceny zebrane w jednym wideo robią ogromne wrażenie. Podczas oglądania serialu, przyznam szczerze, nie zwracałam uwagi na liczbę ujęć, w których wykorzystano ten sam zabieg. Zobaczcie poniżej sami.

SHERLOCK: The Art of Symmetry from Celia Gómez on Vimeo.

Do tej pory doczekaliśmy się trzech sezonów serialu “Sherlock”. Czwarta seria, skłądająca się z trzech odcinków, już niedługo zagości na srebrnym ekranie, bo na początku 2017 roku. W tym roku mogliśmy zobaczyć specjany film, “Sherlock i upiorna panna młoda”, który był osobnym widowiskiem, luźno powiązanym z serialem. Akcja produkcji, w odróżnieniu od seriwlowej wersji “Sherlocka”, działa się w epoce wiktoriańskiej.

Teksty, które musisz przeczytać:

Jeśli 5. sezon Sherlocka nie powstanie, to nie będę zawiedziony

Uwielbiam serial Sherlock, ale powoli mam dosyć zadzierania nosa przez jego twórców. Mark Gatiss znów wodzi fanów za nos i tym razem to on sugeruje, że produkcja BBC nie doczeka się kontynuacji. Skoro tak stawia sprawę, to niech liczy się z tym, że w końcu fani przestaną wyczekiwać kolejnej serii.

Felieton/Seriale 04.07.2017

Dołącz do dyskusji (9)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...