Sprawdzamy, co polski Netflix przygotował widzom na październik

Film 23.09.2016
Sprawdzamy, co polski Netflix przygotował widzom na październik

Netflix rozesłał polskim mediom wiadomość prasową z filmami, serialami oraz produkcjami telewizyjnymi, jakie poszerzą cyfrową bibliotekę VoD od października 2016 roku.

W październiku 2016 roku najsilniej eksponowane seriale platformy Netflix to trzeci sezon Black Mirror, druga część pierwszego sezonu The Ranch, nowe anime Kuromukuro oraz Chłopaki z Baraków. Z serialów wartych obejrzenia – 3 października do biblioteki Netfliksa trafi 2 sezon Sposobu na morderstwo, a 25 października dwa pierwsze (i jak na razie jedyne) sezony The Affair (trzeci swoją premierę będzie miał 20 listopada tego roku).

zrzut-ekranu-2016-09-23-o-11-53-29

Wielkim nieobecnym serialowej listy jest Luke Cage. Z banalnego powodu – ten pojawi się jeszcze 30 września.

Jeżeli chodzi o filmy i produkcje pełnometrażowe, tutaj obyło się bez trzęsienia ziemi, chociaż poruszamy się w obszarach militarnych. Najciekawszą nowością wydaje się być Oblężenie Jadotville produkcji Netfliksa. Przeciwwagą dla konfliktu zbrojnego z 1961 roku będzie koncertowy Justin Timberlake.

Netflix promuje przy okazji bibliotekę horrorów i thrillerów, przypominając o zbliżającym się Święcie Zmarłych oraz Halloween. Włodarze platformy przypominają, że obejrzymy u nich takie produkcje jak World War Z, Siedem z Pittem i Freemanem, kultową Psychozę czy dwie części Strasznego Filmu.

zrzut-ekranu-2016-09-23-o-11-54-22

Dla bardziej wymagających, Netflix proponuje październik z reżyserem Kubrickiem. Dział prasowy przypomina, że w cyfrowej bibliotece platformy VoD znajduje się Czas Apokalipsy, Mechaniczna Pomarańcza czy 2001: Odyseja Kosmiczna.

Polski oddział Netfliksa okazał się przy okazji wyczulony na plotki i doniesienia ze świata showbiznesu, pod hasłem Brangelina promując takie tytuły w swojej ofercie, jak Salt z Jolie i Olbrychskim, Tomb Raider na podstawie gry wideo czy rabunkowe Ocean’s Eleven. Warto dodać do tego rewelacyjnych Bękartów Wojny. Napisałbym też coś o Podziemnym Kręgu, ale hej, na pewno znacie jego zasady…

Teksty, które musisz przeczytać:

Everything Sucks!, ale czy nowy serial Netfliksa również?

Nie jestem pewna, co sądzić o nowym serialu Netfliksa, Everything Sucks!. Gdybym chciała być złośliwa, napisałabym, że to niezbyt udana próba zbicia kapitału na sentymentalizmie i odcinanie kuponów od sukcesu Stranger Things. Jeśli jednak miałabym ocenić, jak się podczas seansu bawiłam, to powiedziałabym, że ostatecznie całkiem nieźle.

Recenzje/Seriale 19.02.2018

Dołącz do dyskusji (18)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...