Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”

Film 15.09.2016
Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”

Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, monochromatyczna wersja “Mad Max: Na drodze gniewu” – nosząca podtytuł “Black and Chrome Edition” – swoją premierę będzie miała jeszcze w 2016 roku. Niestety, nie trafi ona do kin. 

George Miller początkowo zamierzał zrealizować film “Mad Max: Na drodze gniewu” w czarno-białej stylistce, ale ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu, obawiając się, że tego typu posunięcie sprawi, że jego dzieło kojarzyć się będzie z widowiskiem artystycznym i nie odniesie sukcesu komercyjnego. Gdy jednak czwarta część “Mad Maksa” okazała się kasowym sukcesem, temat powrócił. Sam Miller nieustannie zapewniał, że monochromatyczna wersja prezentuje się efektowniej niż kolorowa.

mad-mad-na-drodze-gniewu-black-and-chrome-edition

Prezentuje, a nie prezentowałaby się, bowiem czarno-biały “Mad Max: Na drodze gniewu” istnieje już od dłuższego czasu, czekał jednak na swoją premierę. Miller bardzo chciał zaprezentować go w kinach. To zamierzenie nie dojdzie jednak do skutku. “Black and Chrome Edition” trafi jedynie na płyty DVD i Blu-Ray. Premiera odbędzie się 6 grudnia, wraz ze specjalnym wydaniem “Mad Max High Octane Collection”, w skład którego wejdą wszystkie dotychczasowe filmy z serii, uzupełnione o szereg dodatków – w tym także “Fury Road” B&W. Monochromatyczna wersja będzie także dostępna w sprzedaży oddzielnie, na jednej płycie z wersją kinową.

Teksty, które musisz przeczytać:

To oficjalne – „Mad Max: Na drodze gniewu” dostanie prequel. George Miller zdradził szczegóły filmu „Furiosa”

Plotki o powstaniu prequela „Mad Max: Na drodze gniewu” poświęconego przedstawionej tam bohaterce granej przez Charlize Theron krążyły po sieci od kilku lat. Aż do teraz nie otrzymaliśmy jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że film powstaje. Reżyser George Miller zdradził swoje plany na produkcję i czy Theron powróci do roli Furiosy.

News/Film 15.05.2020

Dołącz do dyskusji (14)

14 odpowiedzi na “Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu””

    • Ponieważ masz zupełnie inną plastykę, kontrast, oraz ogólnie poszczególne składowe, dodatkowo zakładam że pojawi się trochę ziarna w celu wzbogacenia artystycznej części filmu

  1. W wydaniu ”High Octane Edition” znajdziemy także film ”Mad Max: NA drodze gniewu” w rozdzielczości 4K z HDR’em na Blu-ray 4K. Warto było wspomnieć iż w tym wydaniu znajdzie się około 5 godzin nowych materiałów dodatkowych. Więcej informacji można przeczytać:

    http://bluray.com.pl/blog/mad-max-na-drodze-gniewu-czarno-biala-blu-ray/

    Myślę podobnie jak BloodMan, wersja czarno-biała będzie wizualnie świetna i nie mogę się doczekać tego wydania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...