Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”

Film 15.09.2016
Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”

Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, monochromatyczna wersja “Mad Max: Na drodze gniewu” – nosząca podtytuł “Black and Chrome Edition” – swoją premierę będzie miała jeszcze w 2016 roku. Niestety, nie trafi ona do kin. 

George Miller początkowo zamierzał zrealizować film “Mad Max: Na drodze gniewu” w czarno-białej stylistce, ale ostatecznie zrezygnował z tego pomysłu, obawiając się, że tego typu posunięcie sprawi, że jego dzieło kojarzyć się będzie z widowiskiem artystycznym i nie odniesie sukcesu komercyjnego. Gdy jednak czwarta część “Mad Maksa” okazała się kasowym sukcesem, temat powrócił. Sam Miller nieustannie zapewniał, że monochromatyczna wersja prezentuje się efektowniej niż kolorowa.

mad-mad-na-drodze-gniewu-black-and-chrome-edition

Prezentuje, a nie prezentowałaby się, bowiem czarno-biały “Mad Max: Na drodze gniewu” istnieje już od dłuższego czasu, czekał jednak na swoją premierę. Miller bardzo chciał zaprezentować go w kinach. To zamierzenie nie dojdzie jednak do skutku. “Black and Chrome Edition” trafi jedynie na płyty DVD i Blu-Ray. Premiera odbędzie się 6 grudnia, wraz ze specjalnym wydaniem “Mad Max High Octane Collection”, w skład którego wejdą wszystkie dotychczasowe filmy z serii, uzupełnione o szereg dodatków – w tym także “Fury Road” B&W. Monochromatyczna wersja będzie także dostępna w sprzedaży oddzielnie, na jednej płycie z wersją kinową.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (14)

14 odpowiedzi na “Znamy datę premiery czarno-białej wersji filmu “Mad Max: Na drodze gniewu””

    • Ponieważ masz zupełnie inną plastykę, kontrast, oraz ogólnie poszczególne składowe, dodatkowo zakładam że pojawi się trochę ziarna w celu wzbogacenia artystycznej części filmu

  1. W wydaniu ”High Octane Edition” znajdziemy także film ”Mad Max: NA drodze gniewu” w rozdzielczości 4K z HDR’em na Blu-ray 4K. Warto było wspomnieć iż w tym wydaniu znajdzie się około 5 godzin nowych materiałów dodatkowych. Więcej informacji można przeczytać:

    http://bluray.com.pl/blog/mad-max-na-drodze-gniewu-czarno-biala-blu-ray/

    Myślę podobnie jak BloodMan, wersja czarno-biała będzie wizualnie świetna i nie mogę się doczekać tego wydania :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...