Usunięte sceny z “X-Men: Apocalypse” wyciekły do internetu

Film 12.09.2016
Usunięte sceny z “X-Men: Apocalypse” wyciekły do internetu

Usunięte sceny z “X-Men: Apocalypse” wyciekły do internetu

W związku ze zbliżającą się premierą filmu “X-Men: Apocalypse” na Blu-ray i DVD, do Sieci wyciekły niektóre ze scen, które zostały usunięte z kinowej wersji. Możecie je obejrzeć poniżej. 

Choć film “X-Men: Apocalypse” na Blu-ray i DVD trafi dopiero na początku października, już teraz dostępna jest wersja Digital HD, która składa się dokładnie z tego samego materiału, co ta, która pojawi się na fizycznych nośnikach. To właśnie z niej pochodzą udostępnione klipy, których zabrakło w widowisko prezentowanym w kinach. Wśród nich znalazła się między innym osławiona scena z wyprawy Jean, Cyklopa, Nightcrawlera i Jubilee do centrum handlowego.

http://xmenladies.tumblr.com/post/150230197052/x-men-apocalypse-deleted-mall-scene

Przed premierą “X-Men: Apocalypse” fani liczyli na większą obecność Jubilee w filmie, której rola w kinowej wersji okazała się jednak absolutnie marginalna, a wręcz trudno do dostrzeżenia. Rozszerzone wydanie nieco zmienia to in plus, ale to chyba i tak za mało, by najnowsi “X-Meni” stali się interesującym widowiskiem.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Usunięte sceny z “X-Men: Apocalypse” wyciekły do internetu”

 1. Trzy pytania wygodne…

  Dlaczego z wersji kinowej wycina się fragmenty filmu, których nie wycina się przy wersjach, które trafią na płytki? Oglądać drugi raz ten sam film, żeby widzieć kilka dodatkowych scen? A za kwartał wyjdzie edycja kolekcjonerska?

  Jedno pytanie niewygodne…

  Jakub, kiedy recenzja filmu Smoleńsk?

  • “Smoleńsk” dzisiaj, jak tylko Szymon spisze swoje odczucia. :)

   Wycina się, bo np. uznaje się, że film trwa za długo, albo że te sceny nic konkretnego nie wnoszą. Wrzucają je na płyty, żeby fani mięli radochę. Ale “Apocalypse” był tak kiepski, że wątpię by miał jakichkolwiek fanów. ;)

   • No to pogońcie Szymona, żeby się pospieszył. Żartuję. Niech ze spokojem napisze. Najpierw do tematu podeszła Asia (trailer #1), później Przemek (trailer #2), a teraz podejdzie Szymon.

    Fakt, patrzałem na recenzję w serwisie, który opisuje to, co dzieje się na ekranie oraz w serwisie, który pisze na temat, mniej więcej poznałem opinię o tym filmie, ale jednak przeczytać na swoim ulubionym serwisie sPlay to jest coś innego. Opisaliście 2 trailery, gdy wyszły, a teraz brak recenzji samego filmu i nie wiedziałem, co mam o tym myśleć.

    Ale jak piszesz, że Szymon dzisiaj da artykuł, to się uspokoiłem.

    Chciałem iść do kina na ten film, ale później zmieniłem zdanie, że przeczytam recenzje, zobaczę jak o filmie piszą inni i podejmę decyzję. Te 2 recenzje filmu, które przeczytałem, sprawiły, że podjąłem decyzję, żeby sobie ten film odpuścić. Ale jestem ciekawy jak na ten film patrzy sPlay, to znaczy Szymon.

    Pewnie po publikacji recenzji zacznie się jazda w komentarzach, ale dzięki temu poznamy opinię innych, którzy ten film już widzieli, albo planują iść, albo wybrali, że sobie ten film odpuszczą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...