Wyczuwam sukces na miarę Argo. Live by Night – kolejny film Bena Afflecka – dostał pierwszy zwiastun

Film 09.09.2016
Wyczuwam sukces na miarę Argo. Live by Night – kolejny film Bena Afflecka – dostał pierwszy zwiastun

Po “Argo” nie spodziewałem się kompletnie niczego. W trakcie domowego seansu atmosfera budowana przez film była jednak tak intensywna, że musiałem wyjść zapalić. Mam nadzieję, że “Live by Night” zaoferuje mi podobne doznania.

“Live by Night” to film w całości reżyserowany przez Bena Afflecka. Mężczyzna jest przy okazji odtwórcą roli głównego bohatera – gangstera żyjącego w czasach prohibicji. Muszę przyznać, że z dzieła na dzieło, moje uznanie dla tego artysty rośnie w bardzo szybkim tempie.

“Live by Night” doczekało się pierwszego zwiastuna.

Na nim możemy zobaczyć niesamowite Stany Zjednoczone z okresu prohibicji. To właśnie w tych czasach żył odgrywany przez Affecka (anty)bohater, wieloletni gangster Joe Coughlin.

Materiał reklamowy robi jak najlepsze wrażenie. Chociaż jeszcze do niedawna nawet nie wiedziałem o istnieniu projektu “Live by Night”, film z miejsca trafił na moją gorącą listę filmów koniecznie-do-zobaczenia. Wycieczka do kina jest w moim przypadku obowiązkowa.

“Live by Night” pojawi się na wielkich ekranach w 2017 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Kasa musi się zgadzać, czyli najbardziej dochodowe filmy 2017 roku

Trzynaście filmów z łącznym zyskiem ponad 11,45 miliardów dolarów – o 200 milionów więcej niż najlepsza trzynastka 2016. Tegoroczny box office zdominowały obrazy sci-fi i fantastyka, zwłaszcza produkcje spod różnych szyldów Disneya. Za wielkiego przegranego można uznać animacje. Oto najbardziej dochodowe filmy 2017 roku.

Top/Film 30.12.2017

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...