Poznaj język narkotykowego barona i mów po hiszpańsku jak Pablo Escobar!

Seriale 06.09.2016
Poznaj język narkotykowego barona i mów po hiszpańsku jak Pablo Escobar!

Platforma Netflix i aplikacja Babbel postanowiły wykorzystać potencjał serialu “Narcos” i wspólnie przygotowały krótki test i poradnik, który ma pomóc nam nauczyć się jezyka hiszpańskiego. Ciekawi? Spradźcie sami, jakich zwrotów można nauczyć się, oglądając historię narkotykowego barona.

Słówka, które poznamy niekoniecznie będą najprzydatniejsze, kiedy wybierzemy się na wycieczkę do Hiszpanii lub Ameryki Południowej (chyba, że jesteśmy bandytami), ale parę zwrotów może okazać się rzeczywiście przydatnych. Doceniam akcent humorystyczny, jaki wkradł się do tekstu przygotowanego przez Netfliksa i Babbel. Najbardziej rozbawiło mnie to, kiedy musimy zdecydować, czy nazwisko po hiszpańsku będzie brzmiało tak samo jak po angielsku, czy może jednak będzie zupełnie innym słowem. Zdecydowanie jestem na tak!

narcos-hipszpanski-aplikacja

2 września premierę miał drugi sezon serialu “Narcos”. Platforma Netflix udostępniła swoim użytkownikom dziesięć nowych odcinków produkcji. O kilku pierwszych epizodach pisaliśmy już dla was jakiś czas temu. Niebawem na łamach sPlay.pl możecie spodziewać się podsumowania całego sezonu.

Naucz się hiszpańskiego jak Pablo Escobar

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...