Fabułę serialu “Star Trek: Discovery” uzupełnią powieści i komiksy

Seriale 05.09.2016
Fabułę serialu “Star Trek: Discovery” uzupełnią powieści i komiksy

Fabułę serialu “Star Trek: Discovery” uzupełnią powieści i komiksy

Zaplanowaną na 2017 rok premierę “Star Trek: Discovery” dopełnią nowe serie powieści i komiksów, eksploatujące wątki i bohaterów serialu. 

O “Discovery”, nowym serialu ze uniwersum “Star Treka”, na razie wiadomo bardzo niewiele, choć jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Fabuła tej produkcji stacji CBS, w której – jak obiecuje pierwszy teaser – zobaczymy “nowe załogi, nowych przeciwników i nowych bohaterów”, ma rozgrywać się dekadę przed wydarzeniami z pierwszego serialu i skupiać się na wydarzeniu, o którym fani serii już słyszeli, ale które nigdy dotąd nie zostało zgłębione.

Póki co zamówiony został tylko jeden sezon “Star Trek: Discovery”, ale wszyscy ci, których zainteresują poruszane w nim wątki, będą mogli sięgnąć po powieści i komiksy. Ich publikacje zbiegną się z datą premiery serialu i mają być ściśle powiązane z przedstawioną w nim historią. Najprawdopodobniej jedną z autorek książkowej serii będzie Kirsten Beyer, jedna ze scenarzystek “Discovery”, która ma na koncie także kilka tytułów wydanych przy okazji emisji “Star Trek: Voyager”. Z Beyer współpracować będą David Mack i Mike Johnson. “Star Trek: Discovery” trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2017 roku. Jego producentami są  Bryan Fuller oraz Alex Kurtzman.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Gra o tron” to najważniejszy serial w historii? Wolne żarty

Najpopularniejszy. Najgłośniejszy. Mający niespotykany rozmach. Najbardziej piracony. To tak. Ale poza wielkim szumem medialnym i szaleńczym uwielbieniem fanów „Gra o tron”, która właśnie dobiegła końca, niestety w rozczarowującym stylu, nie wprowadziła do telewizyjnego medium żadnej nowości.

Artykuł/Seriale 24.05.2019

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Fabułę serialu “Star Trek: Discovery” uzupełnią powieści i komiksy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...