Nowi wojownicy Power Rangers w całej okazałości – oto kolejne szczegółowe zdjęcia

Film 05.09.2016
Nowi wojownicy Power Rangers w całej okazałości – oto kolejne szczegółowe zdjęcia

Nowi wojownicy Power Rangers w całej okazałości – oto kolejne szczegółowe zdjęcia

W marcu 2017 roku do kin trafi pełnometrażowy film “Power Rangers”, będący wysokobudżetową wariacją popularnego serialu dla dzieci i nastolatków. Nareszcie możemy zobaczyć, jak prezentują się bohaterowie produkcji w swoich bojowych strojach.

Na plakatach możemy zobaczyć wszystkich pięciu rangerów, stanowiących trzon drużyny walczącej w obronie planety Ziemia przed zakusami czarownicy Rity Repulsy.

Osoby pamiętające serial emitowany na Polsacie na pewno od razu dostrzegą podobieństwo względem pierwszego sezonu amerykańskiej produkcji telewizyjnej z 1993 roku. Pełnometrażowi wojownicy posiadają zbroje nawiązujące wzornictwem do dinozaurów, które najprawdopodobniej pojawią się w filmie pod postacią olbrzymich mechów.

Nowym pancerzom z filmowego “Power Rangers” znacznie bliżej do zbroi Iron-Mana, niżeli odpowiedników z kultowego serialu.

Zamiast obcisłych, bezpośrednio przywierających do ciała kombinezonów, mamy wielowarstwowe pancerze, przypominające ochronne skafandry z filmów science-fiction. Podoba mi się taki zabieg. Chociaż uniformy są wierne oryginałowi, przy okazji dają nadzieję na nową jakość, akceptowalną również dla starszych widzów.

Zastanawia mnie tylko, czy producentom starczy na tyle odwagi, aby wzorem oryginalnego serialu wsadzić czarnoskórego bohatera w czarny pancerz bojowy. Z jakiegoś powodu mam przeczucie, że w dobie dzisiejszej ultra-poprawności politycznej i obyczajowej, coś takiego raczej nie przejdzie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

6 odpowiedzi na “Nowi wojownicy Power Rangers w całej okazałości – oto kolejne szczegółowe zdjęcia”

 1. “Zastanawia mnie tylko, czy producentom starczy na tyle odwagi, aby
  wzorem oryginalnego serialu wsadzić czarnoskórego bohatera w czarny
  pancerz bojowy. Z jakiegoś powodu mam przeczucie, że w dobie dzisiejszej
  ultra-poprawności politycznej i obyczajowej, coś takiego raczej nie
  przejdzie.”

  Stawiam, że wszyscy rangersi będą arabami – problem solved.

  • Co Ty mówisz? :o Nie może tak być. A gdzie feministki? Przecież znów będzie afera na całą galaktykę, że zostały pominięte w filmie. Ehm. Tęsknie za czasami, kiedy film był filmem a nie ultra-poprawny. I te żarty “To, że jestem czarny oznacza, że umiem otwierać zamki? ” oraz inne. Teraz to filmy tak się gimnastykują by nie urazić nikogo.

   • Zobacz sobie jak niedawno niejaka Annaliese Nielsen naskoczyła na kierowcę Lyft, za to że miał hawajską figurkę bubblehead na desce rozdzielczej w swoim samochodzie. Jak mówi mu, że obraża tym cały “kontynent” hawajski ( i jak bardzo jest przy tym irytująca oraz bez powodu obraża tego człowieka). Uff… oby tych ludzi nie przybywało zbyt wielu. A jeszcze lepiej, polecam jak Philip DeFranco komentuje to nagranie. No chyba że nie masz na takie rzeczy siły :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...