W końcu! Beyonce z nowym klipem na YouTubie

Muzyka 05.09.2016
W końcu! Beyonce z nowym klipem na YouTubie

W końcu! Beyonce z nowym klipem na YouTubie

Dla wiernych i oddanych fanów Beyonce nie jest to wprawdzie typowy news, ale dla całej reszty świata już jak najbardziej. W końcu możemy oficjalnie (poza TIDAL-em) zobaczyć świetny klip do kawałka Hold Up z równie kapitalnej płyty “Lemonade”.

“Lepiej późno niż wcale” – jak to mawiają. Ponad 4 miesiące po premierze albumu “Lemonade” oraz całej związanej z nim akcji promocyjnej (w skład, której wchodził m.in. artystyczny film) nareszcie, przeciętny zjadacz chleba, nie mający konta w serwisie należącym do męża Beyonce, może normalnie, na starym dobrym YouTubie zobaczyć jak wokalistka nie tylko śpiewa i paraduje przez ulice w imponującej żółtej sukni, ale też demoluje samochody za pomocą kija bejsbolowego.

A to wszystko, najprawdopodobniej z okazji, obchodzonych wczoraj (4 września) 35. urodzin Beyonce. Także korzystając z okazji, życzmy jej 100 lat i tyle samo udanych albumów. A te tworzy z roku na rok coraz lepsze. Potwierdzenia tego możecie szukać w naszej recenzji płyty “Lemonade”, która ukazała się na sPlay.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “W końcu! Beyonce z nowym klipem na YouTubie”

  1. “demoluje samochody za pomocą kija bejsbolowego. A to wszystko, najprawdopodobniej z okazji, obchodzonych wczoraj (4 września) 35. urodzin”
    Ja bym powiedział, że to w ramach poparcia dla Black Lives Matter. To ich metody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...