Messenger od Facebooka został właśnie ulepszony o instant video

Mobile 02.09.2016
Messenger od Facebooka został właśnie ulepszony o instant video

Messenger od Facebooka został właśnie ulepszony o instant video

Połączenia audio oraz wideo są częścią aplikacji Messenger od dłuższego czasu. Do sposobów komunikacji dochodzi teraz instant video.

Instant video to nowa możliwość komunikacji w mobilnym programie Messenger, wprowadzona wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji dla systemów Android oraz iOS.

Messenger wyposażony w instant video pozwala na natychmiastowe połączenia przy użyciu kamery.

Zamiast klasycznego połączenia na modłę Skype’a, gdzie druga osoba musi zaakceptować połączenie, instant video pozwala na natychmiastowe przesyłanie pliku wideo prosto z kamery mobilnego urządzenia.

Co ważne, podczas otrzymywania instant wideo nie musimy ani niczego potwierdzać, ani niczego odbierać, ani tym bardziej poprawiać fryzury. Natychmiastowe wideo aktywuje obiektyw jedynie u osoby wysyłającej treść. Adresat filmu pozostaje bezpieczny i nie musi bać się o swoją prywatność.

Instant video może być ciekawym rozwinięciem klasycznej korespondencji tekstowej. Czasami mamy mnóstwo do opowiedzenia i pokazania, ale nie chce nam się stukać w dotykową klawiaturę. Teraz za pomocą jednego przycisku nagramy swoją wypowiedź, nie musząc martwić się o to, czy osoba po drugiej stronie sieci ma ochotę na połączenie wideo.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dobry dokument potrzebuje nie tylko ciekawej historii. „Kocham Cię, teraz umieraj” opowiada o miłości w erze Facebooka

Filmy i seriale dokumentalne poświęcone amerykańskiemu systemowi sprawiedliwości cieszą się olbrzymim powodzeniem wśród widzów od czasu „Making a Murderer”. Nowa dwuczęściowa produkcja od HBO, „Kocham Cię, teraz umieraj” do pewnego stopnia również wpisuje się w ten schemat. Warto poświęcić dwie godziny na jego obejrzenie?

Recenzja/Film 12.07.2019

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Messenger od Facebooka został właśnie ulepszony o instant video”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...