Riptide GP: Renegade, najlepsza arcade’owa gra wyścigowa, już na Androidzie oraz iOS

Mobile 26.08.2016
Riptide GP: Renegade, najlepsza arcade’owa gra wyścigowa, już na Androidzie oraz iOS

Na mobilnych platformach nie brakuje gier wyścigowych. Jednak mało która z nich jest tak grywalna i tak przyjemna, jak Riptide GP: Renegade.

Dotychczas w Riptide GP: Renegade mogliśmy zagrać jedynie na komputerach, konsolach oraz sprzęcie nVidia Shield. Okres wyłączności dla producenta kart graficznych nareszcie się zakończył, a rewelacyjną grą wyścigową mogą się raczyć posiadacze systemów Android oraz iOS.

Dlaczego warto zainteresować się Riptide GP: Renegade?

Ponieważ to zręcznościowa produkcja w starym stylu, jakich dzisiaj się już nie produkuje. Nowe Riptide bierze to, co najlepsze z produkcji na automaty, mieszcząc świetną grafikę, dobre sterowanie i niezwykle efektowną rozgrywkę w ekranie mobilnego urządzenia.

Trzeba podkreślić, że Riptide GP: Renegade nie jest darmowe. Wydawca tego tytułu życzy sobie 3 dolary. Jeżeli jednak wychowałeś się na tak zwanych „arcade’ach”, a w dzieciństwie ścigałeś się motorówkami i biłeś rekordy w WipeOucie, gra będzie strzałem w dziesiątkę. Riptide GP: Renegade zbiera świetne oceny.

Moja kopia na iPhone’a już się pobiera i naprawdę nie mogę się doczekać pierwszego okrążenia na wodnych skuterach. Miła odmiana od Forzy Motorsport, nowego Dirta czy Project CARS.

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...