Szykujcie portfele – nadchodzi ekskluzywne wydanie trylogii “Hobbita” i “Władcy Pierścieni” na Blu-ray!

Film 18.08.2016
Szykujcie portfele – nadchodzi ekskluzywne wydanie trylogii “Hobbita” i “Władcy Pierścieni” na Blu-ray!

Szykujcie portfele – nadchodzi ekskluzywne wydanie trylogii “Hobbita” i “Władcy Pierścieni” na Blu-ray!

Obie trylogie, czyli sześć filmów, i to w wersjach rozszerzonych, daje razem około 18 (!) godzin do spędzenia w Śródziemiu.

Czyli jednak wcześniejsze zapowiedzi okazały się prawdą. Już 4 października będzie mieć miejsce premiera kolejnego zestawu filmów na podstawie twórczości Tolkiena, nakręconych przez Petera Jacksona. Pomimo iż obie trylogie dobiegły końca, to producenci ciągle szukają sposobu, by zarabiać na nich pieniądze. A tych zarobią pewnie niemało, gdyż wstępna cena, którą podano (po czym usunięto) wynosiła aż 800 dolarów!

hobbit_wladca_pierscieni_kolekcja_news

Za taką kwotę otrzymamy aż 30 płyt Blu-ray w przepięknym, książkowym opakowaniu, wraz ze specjalną półką. Trzeba przyznać, że design jest dziełem sztuki samym w sobie. W skład wydania wchodzą:

  • Hobbit: Niezwykła podróż
  • Hobbit: Pustkowie Smauga
  • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
  • Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia 
  • Władca Pierścieni: Dwie wieże 
  • Władca Pierścieni: Powrót Króla

Wszystkie sześć filmów w wersjach rozszerzonych wraz z ponad 60 godzinami dodatków. Do tego w zestawie znajdzie się 100-stronicowa ilustrowana książka opisująca produkcję obu trylogii, a także replika “Czerwonej Księgi Marchii Zachodniej”, którą pisał Bilbo Baggins w “Drużynie Pierścienia”.

Słowem, szykuje się idealny prezent na Gwiazdkę, dla każdego fana świata wykreowanego przez J.R.R Tolkiena oraz Petera Jacksona

Teksty, które musisz przeczytać:

Nie oburzajcie się na sceny seksu we „Władcy Pierścieni” Amazona. U Tolkiena seks istniał, choć nie wprost

Czytelnicy fantasy od lat na różne sposoby porównują powieść „Władca Pierścieni” z cyklem „Pieśń lodu i ognia”. Najnowsza dyskusja rozgorzała w kontekście medialnych doniesień o scenach seksu w serialu „Władca Pierścieni” od Amazon Prime Video. Czy na pewno parafrazując Boromira, Tolkien nie miał seksu i Tolkien seksu nie potrzebuje?

Artykuł/Seriale 16.10.2020

Dołącz do dyskusji (9)

9 odpowiedzi na “Szykujcie portfele – nadchodzi ekskluzywne wydanie trylogii “Hobbita” i “Władcy Pierścieni” na Blu-ray!”

  1. W takich wydaniach to tylko książki i płyty z muzyką. Filmy jakoś nie bardzo, bo potem okazuje sie jak z kolekcją DVD – fajne wydania, ale nie fajnie wygląda materiał odtwarzany na 50 calach :D

  2. Władcę pierścieni mam i oglądałem już wielokrotnie. Hobbit jest tak beznadziejnie nakręcony, że nie może być mowy o kupowaniu takiego gniota. Jak jeden reżyser mógł nakręcić dwie tak różne trylogie? Hobbita zrobił w biegu, pisząc scenariusz dosłownie na kolanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...