“Kleszcz” powraca. Zobacz zdjęcia z planu nowej serii Amazona

Seriale 02.08.2016
“Kleszcz” powraca. Zobacz zdjęcia z planu nowej serii Amazona

“Kleszcz” powraca. Zobacz zdjęcia z planu nowej serii Amazona

Łapka w górę, kto pamięta genialny serial animowany “Kleszcz”? Ci, którzy mieli okazję oglądać tę kapitalną pariodię opowieści o superbohaterach, będą mogli wkrótce ponownie spotkać się z dawno niewidzanym bohaterem, tym razem w serialu, który wyprodukował Amazon.

“Kleszcz” powstał na samym początku jako seria komiksów w drugiej połowie lat 80. Od 1994 roku, przez trzy sezony, na kanale Fox Kids, emitowano animowaną serię, która zyskała sobie światową popularność. W 2001 roku na kanale Fox próbowano wskrzesić “Kleszcza” w pierwszym aktorskim sit-comie, ale niestety z marnym skutkiem, przez co po 9 odcinkach serial zszedł z anteny.

Natomiast jeszcze w sierpniu tego roku, Amazon przywróci kultową postać na małe ekrany. W rolę tytułową wcieli się, znany z serialu “Parks and Recreations” Peter Serafinowicz. Towarzyszącego mu księgowego Arthura zagra Griffin Newman. Jednego z arcyłotrów serii, przeciwnika znanego jako The Terror, zagra Jackie Earle Haley. Reżysruje Wally Pfister, znany do niedawna głównie jako operator Christophera Nolana (m.in. w filmowej serii o Morczyn Rycerzu). Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z pilota serialu, który swoją premierę w Amazonie ma mieć 19 sierpnia.

kleszczII_news

kleszczV_news

kleszczIV_news

kleszczIII_news

kleszcz_news

kleszczVI_news

Zdjęcia wydają się dobrze oddawać pastiszowy i humorystyczny charakter “Kleszcza”, który niemal na każdym kroku puszczał oko do widza i samoświadomie robił sobie żarty z opowieści o superherosach i filmów akcji.

Dla przypomnienia, najlepsze fragmenty z serialu animowanego poniżej:

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na ““Kleszcz” powraca. Zobacz zdjęcia z planu nowej serii Amazona”

  1. Ja naprawdę rozumiem, że Parkis&Rec to jeden z najlepszych seriali ever, ale on tam wystąpił w maksymalnie 3 odcinkach. Serio nie ma bardziej rozpoznawalnej roli?

  2. Lubie Kleszcza ale może wyjść różnie, pastisz to wbrew pozorom bardzo trudny gatunek. Będzie to trudniej pokazać ciekawie niż Deadpoola. Z takich klimatów najbardziej czekam na Lobo :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...