Powstanie “Star Trek 4”. Chris Hemsworth oficjalnie w obsadzie

Film 19.07.2016
Powstanie “Star Trek 4”. Chris Hemsworth oficjalnie w obsadzie

Powstanie “Star Trek 4”. Chris Hemsworth oficjalnie w obsadzie

Tuż przed oficjalną premierą filmu “Star Trek: W nieznane”, trzeciej rebootu kultowej serii, dowiedzieliśmy się, że powstanie kolejna część. Znamy też pierwsze szczegóły dotyczące fabuły i obsady tej produkcji.

“Star Trek: W nieznane” trafi do kin już za trzy dni, w piątek 22 lipca. I wygląda na to, że niezależnie od tego, jak zostanie on oceniony przez widzów i jakie wyniki finansowe osiągnie, nie będzie ostatnim widowiskiem z serii. Paramount Pictures oficjalnie zapowiedziało powstanie kolejnej, czwartej już części, ujawniając przy tym powrót pewnej postaci z pierwszej odsłony cyklu rebootów.

star trek5

Jak możemy przeczytać w udostępnionym w Internecie krótkim opisie fabuły “Star Treka 4”, grany przez Chrisa Pine’a kapitan Kirk wreszcie będzie miał okazję spotkać się ze swoim ojcem, który w prologu pierwszej części serii poświęcił życie, by ratować swoich podwładnych. W rolę wcieli powracającego zza grobu George’a Kirka wcieli się Chris Hemsworth.

Za scenariusz czwartej części odpowiedzialni będą J.D. Payne i Patrick McKay, współscenarzyści “Star Trek: W nieznane”. Kluczowa obsada aktorska nie zmieni się. Nie wiadomo jeszcze kto będzie reżyserem widowiska, jaki będzie nosiło ono podtytuł, ani kiedy trafi do kin.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

4 odpowiedzi na “Powstanie “Star Trek 4”. Chris Hemsworth oficjalnie w obsadzie”

  1. Fajnie :) Nigdy nie byłem fanem serialu. Ot kolejny serial: obejrzałem zapomniałem. Jednak filmy uwielbiam. Są bardzo dobrym resetem marki. Pierwsza część wspaniała, “into darkness” uwielbiam, i podchodzę z niemałym hypem do tej najnowszej :)

  2. Jeśli ma spotkać ojca to zapewne będzie podróż w czasie więc może Czechow nie będzie występował zbyt długo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...