To musiało się wydarzyć. Gordon Ramsay ma swoją grę mobilną, która (podobno) bardzo wciąga

Mobile 07.07.2016
To musiało się wydarzyć. Gordon Ramsay ma swoją grę mobilną, która (podobno) bardzo wciąga

To musiało się wydarzyć. Gordon Ramsay ma swoją grę mobilną, która (podobno) bardzo wciąga

Kucharz, szef kuchni oraz restaurator Gordon Ramsay dołączył do grona celebrytów z własnymi aplikacjami mobilnymi. Za to, aby gra wciągała i przykuwała do dotykowego ekranu, odpowiadają specjaliści z Glu.

Glu Mobile to studio, które dawniej odpowiadało za wiele mobilnych odsłon stacjonarnych hitów. To w ich biurze powstawało mobilne Call of Duty, Age of Empires czy Colin McRae Rally DiRT.

Dzisiaj Glu to specjaliści od tworzenia prostych gier opartych tylko i wyłącznie na wizerunku rozpoznawalnego celebryty. Studio ma na swoim koncie takie uzależniające młodych ludzi potwory jak Kim Kardashian: Hollywood. Potwory przynoszące rekordowe zyski.

Porcję niezwykle dochodowego, mobilnego tortu postanowił wykroić dla siebie Gordon Ramsay.

Kto jak kto, ale Gordon Ramsay akurat zna się na krojeniu. Dlatego wiedział, że współpraca z Glu Mobile będzie prostym, szybkim przepisem na sukces. W momencie pisania tego tekstu popularność jego aplikacji rośnie w oczach, a gra jest chętnie pobierana z Google Play oraz iTunes App Store.

Gordon Ramsay DISH to darmowa aplikacja pozwalająca na prowadzenie własnej restauracji. Oczywiście pod czujnym okiem krytycznego mistrza kuchni. Niestety, oglądając zwiastun premierowy, wątpię, aby cyfrowy Ramsay był równie ostry i wygadany, co ten prawdziwy.

Pierwsze oceny i komentarze wskazują, że mamy do czynienia z prostą, kolorową, skierowaną do młodszych odbiorców produkcją. Specjaliści z Glu Mobile zadbali o to, aby ich aplikacja uginała się od mikro-transakcji. Te rekordowe mogą kosztować gracza aż 470 złotych!

Sam nie mam ochoty tracić czasu na wyłudzacze pieniędzy od Glu Mobile. Jeżeli jednak macie ochotę na prostą, kolorową grę tego typu, darmowe Gordon Ramsay DISH pobierzecie, korzystając z poniższych odsyłaczy:

Teksty, które musisz przeczytać:

Rozgotowane polskie formaty

Coraz więcej w Polsce formatów kulinarnych. Zaczęło się od “Kuchennych Rewolucji”, potem pojawił się “Masterchef”, “Top Chef”, a ostatnio “Hell’s Kitchen”. Niestety, w porównaniu z oryginałami, polskie wersje tych programów wypadają… Blado i bez wyrazu. Dlaczego większość formatów w polskiej wersji to klapa? “Kuchenne Rewolucje” TVN to przykład, jak format całkowicie wywrócić do góry nogami. … Continued

TV 20.05.2014

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...