Ten fanowski plakat z powodzeniem mógłby być oficjalnym materiałem z sequela filmu “Deadpool”

Film 07.07.2016
Ten fanowski plakat z powodzeniem mógłby być oficjalnym materiałem z sequela filmu “Deadpool”

Ten fanowski plakat z powodzeniem mógłby być oficjalnym materiałem z sequela filmu “Deadpool”

Rewelacyjna kampania marketingowa odpowiada za sukces filmu “Deadpool” w równym stopniu, co wysoki poziom artystyczny tego widowiska. Na oficjalne materiały promujące sequel jeszcze poczekamy, tymczasem warto zerknąć na stworzony przez fana plakat, który swobodnie mógłby konkurować z licencjonowanymi grafikami. 

Fanowski plakat drugiej części “Deadpoola” udostępnił na swoim profilu na Instagramie Ryan Reynolds, odtwórca tytułowego bohatera, opatrując go komentarzem “Isn’t this a felony?” (“Czy to nie jest przestępstwo?”). Początkowo wiele osób było przekonanych, że jest licencjonowany materiał promujący film, dopiero po jakimś czasie stało się jasne, że jednak jest to dzieło nieoficjalne. Tak czy inaczej prezentuje się świetnie, doskonale wpisując się w konwencje widowiska i kampanii marketingowej części pierwszej.

Ahhhhh, @mutant101. Isn’t this a felony?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Zdjęcia do sequela ekranizacji komiksu “Deadpool” rozpoczną się na początku przyszłego roku, film trafi do kin najpewniej w 2018 roku. W obsadzie nowego „Deadpoola” zobaczymy ponownie Ryana Reynoldsa, obok którego pojawią się między innymi Gina Carano, Morena Baccarin, Ed Skrein oraz TJ Miller. Scenariusz napiszą, tak jak w przypadku części pierwszej, Rhett Reese i Paul Wernick, a reżyserem filmu będzie Tim Miller.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Ten fanowski plakat z powodzeniem mógłby być oficjalnym materiałem z sequela filmu “Deadpool””

    • Przecież nie o plakat z misiem chodzi…
      Swoją drogą miś jako zakładnik jest częścią życia Stephena Kinga. Jeden z miłośników Kinga przysłał mu zdjęcia z zawiązanym i zakneblowanym misiem z podpisem “Napisz następną część Mrocznej Wieży, albo miś zginie”. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...