Znamy datę premiery drugiego sezonu “Attack on Titan”

Seriale 04.07.2016
Znamy datę premiery drugiego sezonu “Attack on Titan”

Znamy datę premiery drugiego sezonu “Attack on Titan”

Fani anime “Attack on Titan” mogą wreszcie zacząć odliczać dni do premiery drugiego sezonu serii, bowiem właśnie ujawniono jego oficjalną datę premiery. Poczekamy na nią jeszcze niespełna rok. 

Choć początkowo mówiło się o tym, że drugi sezon “Attack on Titan” powstanie na początku 2016 roku, okazało się, że nie jest to realny termin.  Data premiery była przekładana kilkukrotnie, wreszcie jednak dostaliśmy oficjalne potwierdzenie – drugą, niezwykle wyczekiwaną serię tego anime zobaczymy na wiosnę 2017 roku, konkretnie w kwietniu. Obsada pozostanie ta sama, co w przypadku pierwszego sezonu. Reżyserem ponownie będzie zatem Tetsuo Araki, a scenarzystą – Masashi Koizuki.

attack on titan

“Attack on Titan” (tytuł oryginalny to “Shingeki no Kyojin”, polski – “Atak Tytanów”) opowiada o postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość została niemal całkowicie wybita przez istoty zwane tytanami. Nieliczni ocalali żyją na terenie otoczonym trzema murami, które dla tytanów stanowią przeszkodę nie do pokonania. Do czasu. “Attack on Titan” najpierw zaistniał jako manga, stworzona przez Hajime Isayame. Duża popularność, jaką zdobyła, przełożyła się na powstanie między innymi powieści, gier wideo, filmu czy właśnie anime.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najbardziej przereklamowane serie komiksowe w historii [TOP 7]

Komiksy to obecnie wielomiliardowy rynek, pełen różnorodnych stylów i świetnych dzieł. Takich komiksów nie znajdziecie jednak na tej liście, choć wiele z wymienionych pojawia się na listach najwybitniejszych komiksów wszech czasów. Ich twórców wychwala się pod niebiosa, zachwyca kreską, fabułą i kreacją bohaterów, a komiksy przenosi na duży ekran. Całkowicie niesłusznie.

Top/Komiksy 10.01.2019

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...